Zanęta monstrualny krab na lato

/ 12 odpowiedzi
Witam.
Pod koniec marca miałem wybrać się na pierwszą zasiadkę karpiową. Jednak jak sami widzicie pogoda nie dopisała :-(. Mam pewien problem, ponieważ narobiłęm 15kg kulek o smaku monstrualny krab, czy dany smak będzie odpowiedni dla karpia w czerwcu, ponieważ wtedy mam jeszcze jeden urlop :-).??
Z góry dziękuje za odpowiedz
użytkownik104372

Witam.
Pod koniec marca miałem wybrać się na pierwszą zasiadkę karpiową. Jednak jak sami widzicie pogoda nie dopisała :-(. Mam pewien problem, ponieważ narobiłęm 15kg kulek o smaku monstrualny krab, czy dany smak będzie odpowiedni dla karpia w czerwcu, ponieważ wtedy mam jeszcze jeden urlop :-).??
Z góry dziękuje za odpowiedz

No a czemu by nie? :) jak najbardziej, jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział ;) (2013/03/24 10:54)

bruno78

Z powodzeniem w lecie na śmierdziuchy łowię miśki i to na różnych łowiskach.Jak dla mnie panująca kiedyś opinia,że latem owocówki a w chłodniejszych porach roku smrody nie istnieje. (2013/03/24 11:05)

Lin1992

Ja się na karpiowaniu nie znam ale według mnie wędkarstwo to ciągłe eksperymenty i trzeba kombinować a efekty będą :) (2013/03/24 11:27)

volnikov

Pewnie, że będzie odpowiedni, tu nie ma żadnej reguły. Tego co nauczysz je jeść i bedzie to dobre to będą wyniki. Mógłbyś podać przepis na te kulacze?:) POZDRAWIAM! (2013/03/24 12:13)

JKarp

CześćMoim ulubionym zapachem jest Squid - dlatego w tym roku jeśli dokupuję jakieś kulki to w ich składzie musi być Squid. W tamtym roku się sprawdzał bez względu na porę roku więc myślę, że i w tym roku nie będzie gorzej :-)JK (2013/03/24 14:16)

użytkownik39933

CześćMoim ulubionym zapachem jest Squid - dlatego w tym roku jeśli dokupuję jakieś kulki to w ich składzie musi być Squid. W tamtym roku się sprawdzał bez względu na porę roku więc myślę, że i w tym roku nie będzie gorzej :-)JK

Cześć. Jak tak czytam opinie karpiarzy to coś czuje Janusz że po tegorocznych testach club mixa squid też będzie  jednym z moich ulubionych smaków ;) (2013/03/24 14:30)

szymon94

Dziękuje wam serdecznie :-D Udanego sezonu życze. (2013/03/24 14:52)

szymon94

Pewnie, że będzie odpowiedni, tu nie ma żadnej reguły. Tego co nauczysz je jeść i bedzie to dobre to będą wyniki. Mógłbyś podać przepis na te kulacze?:) POZDRAWIAM!

Ok nie mam problemu już ci podaję
na kulki zanętowe;
mączka sojowa 1,5 kg
mąka kukurydziana 1,5 kg
mleko w proszku 0,5 kg
mąka pszenna 1 kg
mączka rybna 0,5 kg

flavour monstrualny krab 1ml na 1 jajko (najdroższa rzecz w całej imprezie :-D)
na kulki przynętowe;
mączka sojowa 1,5 kg
mączka kukurydziana 1 kg
mleko w proszku 0,5 kg
mąka pszenna 1 kg
mączka rybna 1kg (2013/03/24 14:56)

MaestroMax

Ułaaa, to haczykowych na dwa lata nakulałeś :)

Śmierdziuchy są jak najbardziej uniwersalne i na każdą porę roku. (2013/03/25 20:26)

ThinkingAngler

Primo Solar Tackle Club-Mix to jedna z niewielu powtarzalnych kulek tej firmy nie licząc jeszcze The Secret i Quench. Secundo szkoda że jeszcze na polskim rynku nie jest dostępna Club-Mix Cream jej słodka wersja. Tertio jeżeli w akwenie w kórym wędkujesz występuje dużo pokarmu naturalnego to śmierdziele są jak najbardziej wskazane nawet latem. Tyle że trzeba sobie zadać pytanie co będzie lepsze, kulka o smaku naturalnego pożywienia karpia czy naturalne pożywienie? (2013/03/25 20:50)

JKarp

CześćW sumie z ciekawości zapytam czy widziałeś Club-Mix Cream jej słodką wersję ? Słyszałem o niej już chyba z pół roku temu ale nie widziałem.No bo skoro tego nie ma w Polsce to dlaczego szkoda ;-)Tylko dlatego, że Solar ?JK (2013/03/25 21:12)

ThinkingAngler

Widziałem i czytałem tylko na stronie producenta www.solartackle.co.uk a szkoda bo Club-Mix to najbardziej łowne kulasy Solara. Mało kulek tej firmy ma powtarzalność tzn w sensie łowności i braku przyłowu na w/w innej ryby niż karp. Tak jest w przypadku kulek Starbaits SK30 na które łowi się dużo sumów i jesiotrów a nie koniecznie karpi. Dla mnie i tak czy to kulka firmy x czy y jest za droga na nasze realia. Dlatego napewno nie temu że to Solar bo ja nie mam już jazd na konkretne firmy a tym bardziej kulki proteinowe. (2013/03/25 21:22)