Zanęta Lorpio Magnetic

/ 7 odpowiedzi
Witam.Niedługo jadę nad jeziorko do Antonina.i już kupiłem sobie zanęty. Głownie są tam ryby karp,lin,karaś,amur,szczupak i sum. Będę polował głównie na karpia i amura lecz nie pogardzie pewnie jak każdy wędkarz inna rybką.Prawdopodobnie płotek tam nie ma i tu moje pytanie gdyż kupiłem sobie zanete na karpia z Lorpio Magnetic i mam jeszcze  zanete Lorpio magnetic ale na płotke<jej nie kupywałem tylko została mi z poprzedniej wyprawy>. I teraz nie wiem czy mam kupować jeszcze zanęte na karpia, czy zmieszać tą na płotke z ta na karpia + do tego troche atraktoru Big Fish.Jak myslicie?? Pozdrawiam:)Damian:)
VdK

Hej,

pół jednej, pół drugiej, trochę truskawki i wanilii i gitarka:). U mnie działa jak tralala - dodaję jeszcze makuch kukurydziany do 25% masy zanęty

Połamania... (2012/07/09 22:22)

drogba

aha oki wielkie dzieki ja dodam napewno kuku i białe:) (2012/07/09 22:30)

krispi

KOLEGO nie dodawaj ja stosuję te zanęty od ponad roku jeśli masz lorpio carp ta jasną nie dawaj do niej płociowej ani żadnych zapachów ona pachnie cytrusami i to mocno i popsujesz zanęte wiem co mówie bo ja na nią łowie i jedynie dobrze komponuje sie z lorpio magnetic leszcz ale nie z płociowa dodaj biale i kuku tam jest w gtej zanęcie już pieczywo fluo żółte (2012/07/09 22:54)

drogba

aha no faktycznie na karpia jest jaśniejsza niż na płoć (2012/07/09 23:17)

VdK

KOLEGO nie dodawaj ja stosuję te zanęty od ponad roku jeśli masz lorpio carp ta jasną nie dawaj do niej płociowej ani żadnych zapachów ona pachnie cytrusami i to mocno i popsujesz zanęte wiem co mówie bo ja na nią łowie i jedynie dobrze komponuje sie z lorpio magnetic leszcz ale nie z płociowa dodaj biale i kuku tam jest w gtej zanęcie już pieczywo fluo żółte

Optymalnie jest z jeziorową ale jak ma płociową - użyłem i wygrałem. Być może był dzień na mix smaków. Pisał kolega, że już ma i czy może to z całą odpowiedzialnością piszę , że może i działa - świadków mam :):P

Ale kupuje MAGNETIC BIG CARP i jeziorową GRAND PRIX - po kilo i reszta atraktorow jak wyżej. Biale tylko do koszyka a nie do zanęty.

Połamania...
(2012/07/09 23:39)

u?ytkownik116198

Cala seria zanet Lorpio Carp Magnetic od Scopexu po Halibuta jest bardzo dobra i nie wymaga dodawania atraktorow. O tej porze roku gdy woda osiaga wysoka temperature lepiej dodac pare innych dopalaczy jak np booster. Pozdrawiam i polamania kija zycze. (2012/07/10 10:10)

rafalbiel1

w antoninie som ryby (2012/07/10 10:18)