Zanęta lorpio extra leszcz 1kg

/ 4 odpowiedzi
Witam!Niedługo wybieram się na zawody i chcę się dowiedzieć czy dobrze się zaopatrzyłem przypomnę też że jest to woda stojąca o głębokości 3m jest tam dużo płoci i leszcza.A więc:
-Zanęta lorpio extra leszcz 1kg-Zanęta lorpio extra płoć 1kg  (nie wiem czy jak połączę je razem to czy nie zepsuje całego składu zanęty)-konopie prażone -coco-blage-melasa w płynie -pinkiProsze o odp..
Z góry dzięki!!!
bednar14

-Zanęta lorpio extra leszcz 1kg-Zanęta lorpio extra płoć 1kg  (nie wiem czy jak połączę je razem to czy nie zepsuje całego składu zanęty)-konopie prażone -coco-blage-melasa w płynie -pinkiProsze o odp..
Z góry dzięki!!!

Wszystko dobrze ale na zawody lepiej kupić mocniejszą mieszankę aby wyróżniała się z pośród innych zanęt.Jeżeli ma to być zanęta firmy lorpio to polecam serię grand prix cena za 1 kg to około 12 zł.Ja nie używam melasy wpłynie zamiat melasy dodał bym bułki fluo i jeszcze pinkę wymieszał bym z kolorowymi robakami.Możesz również dodać troszkę kleju jeżeli bedziesz łapał  na głębokości większej niż 3 m. (2011/08/06 13:58)

u?ytkownik57785

Na leszcza do zanęty Melasa jest baaaaardzo wskazana, chlebek fluo w tym połączeniu nie zaszkodzi. (2011/08/06 17:42)

okonek1235

Dodaj glinki wędkarskiej 1kg na 2kg zanęty [wiążącej] (2011/08/06 18:51)