Zaloguj się do konta

Zanęta Lorpio GP Carp czy Traper Sekret Carp?

utworzono: 2011/02/23 21:03
matiuss

Mam problem z wyborem zanęty waham się miedzy: 

Lorpio Grand Prix Carp

ZANĘTA TRAPER SEKRET-KARP


Którą z nich możecie mi doradzić jako wiosenną zanętę do połowów karpia? Będę łowił sprężyną. 
[2011-02-23 21:03]

mienta

w zeszłym roku wiosna na miśki kupiłem trapera i kilka złowiłem co do lorpio to nie wiem bo jeszcze nie miałem okazji wypróbować  [2011-02-23 21:09]

Mam problem z wyborem zanęty waham się miedzy: 

Lorpio Grand Prix Carp

ZANĘTA TRAPER SEKRET-KARP


Którą z nich możecie mi doradzić jako wiosenną zanętę do połowów karpia? Będę łowił sprężyną. 

ja do lorpio jakoś przkonany nie jestem . u mnie na łowisku najlpiej sprawdza się traper . .. no  i czasem dragon .
pozdrawiam
[2011-02-23 21:18]

Rocky27pl

Mam problem z wyborem zanęty waham się miedzy: 

Lorpio Grand Prix Carp

ZANĘTA TRAPER SEKRET-KARP


Którą z nich możecie mi doradzić jako wiosenną zanętę do połowów karpia? Będę łowił sprężyną

 Z tych dwóch zanęt zdecydowanie Lorpio Grand Prix Carp a jeśli chodzi o Trapera to z seri Gold bym  polecił:
Traper Gold Series Select


[2011-02-23 21:21]

rawa19

Też stawiam na Lorpio
[2011-02-23 21:37]

fkuzi555

zalezy jak chcesz lowic. jak rekreacyjnie - podpatrz na co lowia "dziadki" i low na to samo, ale delikatniejszym sprzetem. czasem mozna sie zdziwic ile jest bran :) po prostu ryba jest przyzwyczajona, a jednak grube zylki potrafi omijac.
z tych dwoch u mnie lepiej sie sprawdzalo Lorpio... [2011-02-23 21:39]

michal0210

Stawiam na Trapera! Na wodach który łowię najlepiej się sprawdza Traper.                              
[2011-02-23 22:50]

tytusik

Mam problem z wyborem zanęty waham się miedzy: 

Lorpio Grand Prix Carp

ZANĘTA TRAPER SEKRET-KARP


Którą z nich możecie mi doradzić jako wiosenną zanętę do połowów karpia? Będę łowił sprężyną. 

Ja proponuje Ci albo recepturę zawodnicza na karpia TRAPERa albo jakaś swoja kompozycje stworzyć, będzie taniej. Ja sam komponuje, testuje i wyprawiam cuda niewidy z zanętami własnej roboty ze względu na koszty. Wiec jesli kasiasty z Ciebie gosc to TRAPER, jak trochę mniej to własna robota lub czyjaś zanęta  z neta.

POZDRAWIAM
[2011-02-24 16:07]

rawa19

Stawiam na Trapera! Na wodach który łowię najlepiej się sprawdza Traper.    

A stosowałeś kolego Lorpio???                         


[2011-02-24 22:27]