Zanęta karpiowa z przyponem na włos

/ 2 odpowiedzi

witam mam takie zapytanie chce łowić karpie z przyponem na włos na kulki pop up ale z koszykiem to metody lub taka specjalną sprezyna. zaneta bedzie z pelletu w formie ciasta z ziarnami konopi i polane dipem. powiedzcie co jaki czas mam sprawdzac zestaw po wyzuceniu?

i drugie pytanie dotyczące tego samego tylko juz z zestawem samozacinającym, helikopterowym,przelotowym lub pólprzelotowym co jaki czas sprawdzac taki zestaw ? 

harry95mix

ja zestaw na metodę sprawdzam w dzień co 2 3 godziny a na noc jak rzucam to zdarzyło mi się że po 9 godzinach było branie więc zależy jak  ryby żerują a te drugie zestawy o zależy jak będziesz nęcił jak obficie może zestaw być nawet 2  doby (zależy też od kulki) (2013/10/21 16:38)

użytkownik158065

witam mam takie zapytanie chce łowić karpie z przyponem na włos na kulki pop up ale z koszykiem to metody lub taka specjalną sprezyna. zaneta bedzie z pelletu w formie ciasta z ziarnami konopi i polane dipem. powiedzcie co jaki czas mam sprawdzac zestaw po wyzuceniu?

i drugie pytanie dotyczące tego samego tylko juz z zestawem samozacinającym, helikopterowym,przelotowym lub pólprzelotowym co jaki czas sprawdzac taki zestaw ? 

Ja swoje zestawy przerzucam co  24h czasem co 48h jeśli oczywiście nie siedzę  nad wodą krócej niż 24h :)), co do metody to powinno się przerzucać częściej co 3-4 h choć ja jak przykładowo rano wywiozę koszyk do metody to obsypuje zestaw dodatkowo kulkami, w nie duzych ilościach i jeśli nie ma brania to zwijam dopiero wieczorem :) (2013/10/21 17:40)