Zanęta Jaxon Premium karp lin- kara¶

/ 4 odpowiedzi
Jako, ze nigdy nie łowiłem linów, może 1 się złapał, ale to przy połowach karpiowych mam problem. Nie wiem czy udoskonalać ta zanętę w jaki¶ sposób czy po prostu zanęcić kulami na miejscu z kuku konserwowej? Ogólnie nęcił będę wstępnie, a łowił na spławik. Mam zamiar sypn±ć pol puszki kuku i 3 kule wielko¶ci pomarańczy w pole nęcenia i moje pytanie jest takie dodać trochę kuku do zanęty i jaki¶ innych dodatków czy ta zanęta jest sama w sobie dobra? Na moim łowisku się sprawdza z tego co słyszałem. Proszę o odpowiedzi.
bednar14

Nie używałem nigdy tej zanęty. Od siebie mogę ci polecić lorpio magnetic tench lub co¶ dragona a do zanęty dał bym białych robaków z posiekanymi gnojaczkami lub kukurydz±. Z atraktorów to wanilię albo co¶ ukierunkowanego na lina i karasia. (2012/09/10 19:24)

u?ytkownik104372

Witam. Używałem tej zanęty, ale jako¶ specjalnych efektów nie miałem. Na lina kupowałem jak±¶ czesk± zanętę, ale nazwy nie pamiętam( żółto-niebieskie opakowanie, 2.5 kg kosztowało chyba 24zł) była naprawdę bardzo dobra. Lepszej zanęty na lina nie używałem jak ta. Pozdrawiam. (2012/09/10 19:46)

matiuss

Ale na moim lowisku sie sprawdza, bo sam podbieralem efekty tej zanety i jestem zaskoczony bardzo milo, ale nie wiem czy ja jakos udoskonalac czy poprostu taka? Wiem tyle, ze gosciu sypnal kuku, cala puszke i wrzucil 3 kule tej zanety, a widzialem ja, ale nie wiem czy dodac jakis atraktor i jakies dodatki w postaci np.kuku, bo jestem kompletnie zielony w polowach tej ryby? Myslalem nad plecionka przyponowa, bo nie wiem dlaczego, ale gosciu na rosowke mial 2 szczuapaki miarowe, ale mu urwaly zestawy i mysle nad Dragon Bollie Braid Sinking 0,08- 4,5 kg, bedzie dobra? Jest szybkotonaca to na splawik idealna, chociaz znawca tej metody nie jestem, bo preferuje grunt. (2012/09/10 19:58)

78darekb

ja uzywam zanete TRAPER lin karas dodaje siekane rasowki i kukurydze konserwowa na haczyk zakladam 2 ziarna kukurydzy i maly czerwony robak  u mnie na lowisku sprawdza sie (2012/09/10 20:37)