Zaloguj się do konta

Zanęta Jacka Leśniewskiego

utworzono: 2013/05/11 16:14
MarcinWendkarz

Napiszczcie Mi co o niej sądzicie.

[2013-05-11 16:14]

jurasek15

Stosuję te zanęty z powodzeniem. Co prawda z HPB testowałem tylko dużego karpia i leszcza, a szczególnie sprawdziły mi się leszczowe na rzeki oraz tego roku karpiowa na czeskich łowiskach jest rewelacyjna. [2013-05-11 16:33]

MarcinWendkarz

Dziękuję za odpowiedź Właśnie kupiłem nią na zawody :) Kupie jeszcze jedną taką ;)
[2013-05-11 21:00]

Próbowałem jej kilka razy, lecz z mizernym skutkiem. Nie polecam, a szczególnie na zawody.
[2013-05-12 11:49]

Marcinm81

Witam
Ta zanęta na zawody to niezbyt ciekawa, rekreacyjnie może popróbować. na zawody spróbuj trapera seria gold jedna z dobrych zanęt i nie trzeba dodawać za bardzo żadnych atraktorów.wybór należy do Ciebie , a zawody każdy by chciał wygrywać ??
[2013-05-12 20:21]

MarcinWendkarz

Mam 12 zł jak tyle kosztuje to jutro kupie tą z trapera narazie mam 1kg zanety jacka lęśniewskiego
[2013-05-12 20:41]

Iras1975

Z tego co wiem, to są zanęty Jacka Leśniowolskiego..

W tytule jest mały błąd.

[2013-05-12 20:45]

remirez

kolega wyżej ma rację jak to rzekł pewien mądry polak : "czytać to trzeba umieć". A co do tych zanęt to polecam zanęte arachid te orzechy sa naprawde smaczne chociaz sama zaneta sama w sobie tez jest smaczna
[2013-05-12 21:01]

jurasek15

Witam
Ta zanęta na zawody to niezbyt ciekawa, rekreacyjnie może popróbować. na zawody spróbuj trapera seria gold jedna z dobrych zanęt i nie trzeba dodawać za bardzo żadnych atraktorów.wybór należy do Ciebie , a zawody każdy by chciał wygrywać ??

Tak, a zawody wygra ktoś, kto zanęci Sensas-em za 20 PLN-ów za kilo. :-) Błędne rozumowanie. Przede wszystkim szczęście, znajomość łowiska i umiejętności. [2013-05-12 21:16]

Nie, szczęście nie jest tu główną przyczyną sukcesu/porażki. Według mnie umiejętność dopasowania się do warunków na łowisku i skuteczna taktyka. [2013-05-12 21:26]

jurasek15

Nie, szczęście nie jest tu główną przyczyną sukcesu/porażki. Według mnie umiejętność dopasowania się do warunków na łowisku i skuteczna taktyka.


Wierz mi, że jeżeli są to zawody lokalne (o takich w większości na tym forum się mówi), organizowane na zbiornikach z "lepszymi" i "gorszymi" miejscami (tak w wielu przypadkach w kołach jest) to szczęście przy losowaniu miejsca (o takim myślałem) jest bardzo istotne. No później tą szanse "dobrego" miejsca też trzeba jeszcze umieć wykorzystać. [2013-05-13 06:28]

Rool

ta zanęta na zawody nie bardzo nie polecam ci akurat tej to już lepiej kupić czerwonego professa na płoć w czarnym opakowaniu nie pamiętam nazwy kosztuje ok. 5 zł za 0,75 kg a ukleja i krąpie tez wala do niej jak głupie
[2013-05-13 10:07]

Marcinm81

zgadzam sie miejsce wylosowanego stanowiska ma tez znaczenie i później umiejętność to wykorzystać, ale kolega spytał sie o zanętę do 12 zł, to doradzają , która zanęta zdała by rezultat.
 nic tylko życzyć powodzenia i połamania kija
[2013-05-13 17:49]

MarcinWendkarz

Ja Już mam Na Zawody Zanęty takie: 1 Traper Płoć Specjal i ta Jacka Leśniewskiego na Płoć , Jeszcze Chciał bym 1 kg na Płoć i 1 kg na karpia też max 12 zł za 1 kg :) Prosze o Odpowiedzi ;) A Powiem tak Na każdym stanowisku Juz łowiłem na tych stanowiskach gdze będę zawody mam jedno na oku bo tam sa trzciny a trzciny = Karpie Okonie Liny :) Będę pacZał do tego woreczzka jak będzie ten numerk na wieszchu to go wylosuje:) Wzajemnie Połamania kija ;)
[2013-05-13 18:22]

Marcinm81


Kolego MarcinWendkarz możesz tez spróbować tych zanęt Loprio Magnetic pakowane są po 2kg cena ok. 15 zł
[2013-05-14 19:34]

MarcinWendkarz

Jak znajdę w wędkarskim to kupie to zbieram kaske, jak w jednym wędkarskim nie będzie to będzie w drugim ;) Pozdrawiam  [2013-05-14 20:04]

jurasek15

Na pewno pochwal się wynikiem. [2013-05-14 21:16]

MarcinWendkarz

Oczywiście że się pochwale :) mam nadzieje ze będzie powyżej 3 kg bo w niedziele zlowilem na tym stawie z amuurem i karpiem zlowilem chyba z 11kg :) 5 godzinek lowilem, Pozdrawiam [2013-05-15 11:17]

fumel

ja ci ja polecam.mozna dodac jeszce konopi.ja tak robilem i byly wyniki zadowalajace.dodalem jeszce pinki [2013-05-15 13:28]

89krzysztof

Oczywiście że się pochwale :) mam nadzieje ze będzie powyżej 3 kg bo w niedziele zlowilem na tym stawie z amuurem i karpiem zlowilem chyba z 11kg :) 5 godzinek lowilem, Pozdrawiam


Złowiłeś 11kg przed zawodami. Na zawodach presja wędkarska jest dużo większa i trudniej jest coś złowić i rybę w łowisku utrzymać, więc nie podpalaj się już teraz.
[2013-05-15 14:36]

jurasek15

ja ci ja polecam.mozna dodac jeszce konopi.ja tak robilem i byly wyniki zadowalajace.dodalem jeszce pinki


Szczególnie indyjskich. ;-)
Oczywiście żart. Trudno teraz o centrale nasienne, a w wędkarskim to samo w małych paczkach tylko za inna cenę. Kiedyś brałem worek i było na cały sezon. A teraz nie ma warunków bo kot w piwnicy woli suchą karmę niż myszy. :-)
[2013-05-15 14:42]

MarcinWendkarz

Ja tam presji na zawodach raczej nie mam;) jak by ktoś mi mugl powiedzieć jak uprazyc konopie bo kupiłem 0,5 kg w sklepie ogrodniczym:) [2013-05-15 16:17]

Marcinm81

konopie najlepiej  zmiel a później na patelnię i prazysz
[2013-05-15 16:41]

dobrywedkarz

Jest to najlepsza zanęta z serii Jacka Leśniowolskiego z którą się spotkałem. Ma miły zapach i można fajnie połowić płotki, wzdręgi, leszcze, krąpie i ukleje. Próbowałem również Super Płoć Plotzen i spisywała się dobrze, lecz jednak trochę gorzej. Ogólnie zanęty są raczej dobre dla amatorów lub na treningi bo na zawodach spisują się nie najlepiej. Szczególnie polecam je na wyprawy dla początkujących nad dobrze zarybione wody. Może się trafić istne eldorado. [2014-06-20 19:20]

Łowiłem na tą zanętę kilka razy i na moich łowiskach się nie sprawdziła, szczególnie na kanale Żerańskim. Jednak trzeba podkreślić że na moich łowiskach się nie sprawdziła a u ciebie może być na odwrót. Na zawody raczej bym jej nie polecał ponieważ jest za duże ryzyko  kiepskich wyników, w takich wypadkach stosuje się sprawdzone mieszanki które pozwolą uzyskać nam pożądaną wagę pozwalającą zająć jak najwyższe miejsce ;) 


Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-06-22 12:00]

darek-salamon

Dla mnie zanety J.L. są zbyt prze-aromatyzowane bardziej bym zaufał serii Lorpio typu Extra płoć specjal ( przenecone wody) itd.Czasem na zanęty J.L. ryby wcale nie biorą.Takie jest moje zdanie:-)  [2014-06-22 12:15]