Zaneta feederowa Odra

/ 7 odpowiedzi
Witam,jade w czwartek na Odre w okolicach Widuchowej,potrzebuje pomocy w sprawie zanety. Moj glowny cel to leszcz,duzy leszcz.Mam do przejechania ponad 250km do lowiska wiec chcialbym miec jak najwieksza pewnosc,ze lopaty podejda..Jaka zaneta polecacie ? Czym skleic? Jakie dodatki? ps.Jade z bratem,wiec proporcje musza byc dla 2 osob. Z gory dzieki
Jędrula


Polecam zanętę Dragona Magnum Lin , Karaś zielony . Świetnie się sprawdza na duże leszcze  . Dodatkowo możesz ja dosmaczyć kukurydza konserwowa , pinką i melasą . Na hak kanapka z białych i kuku . (2013/08/27 12:44)

slimko82


tam przewaznie jest masa krapia,dodawanie pinki bedzie 'bezpieczne' : ) ? (2013/08/27 13:54)

Jędrula


tam przewaznie jest masa krapia,dodawanie pinki bedzie 'bezpieczne' : ) ?

 

 

Nie ma znaczenia , że jest tam sporo karpia , jak ma podejść to podejdzie do każdej zanęty .

Jeżeli obawiasz się dodawania pinki bo ściągnie drobnice to nie masz się co martwić , jak duże leszcze wejdą to przegonią wszystko na trzy wiatry .

(2013/08/27 15:25)

mateusz-majda


A gdzie dokładnie jedziesz? Ja jak jeżdżę np. na Zatoń (Niedaleko Widuchowej) albo Krajnik Dolny to zabieram wiadro ugotowanej kukurydzy z grochem :) No i sypię a łapię zazwyczaj na makaron. Pozdrawiam. (2013/08/27 21:19)

jacekjacek775


Mateusz ja jeżdze na ognice i tez tam biora ładne leszcze a dotego zawsze podejdzie jakis ładny sandacz. A na zanete sypie Leszcz brassen i dodaje do tego troche kukurydzy i rzepaku (2013/08/28 09:37)

slimko82


dzieki bardzo za odpowiedzi.. Dokladnie to jezdze na Ognice (2013/08/28 09:51)

mateusz-majda


Ja na Ognicy byłem tylko raz przy ujściu rzeki Rurzycy do odry. Hm... co łapałem? Sama drobnica i te irytujące pyknięcia :) Pozdrawim. (2013/08/28 12:12)