Zanęta Feeder Starfish Extasy - Leszcz, Lin, Karp,

/ 13 odpowiedzi
Witam.Kieruję dzisiaj do was pytanie co do zanęty Starfish Extasy Feeder - Leszcz, Lin, Karp, Płoć itp. Czy opłaca się jej wam używać, co dodajecie, jak wyniki, polecacie ??
Pozdrawiam.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

przemo1980

Idąc w tym kierunku , to zadaj sobie pytanie czy opłaca Ci się wędkować ???
(2013/05/10 22:35)

Boolek

nie rozumiem ? (2013/05/11 09:55)

zgred9595

Sam musisz przetestować. Jedz nad wode, zobacz jak ryby reagują na nią. Dodawaj to co uważasz. Dodatki też zależą od ryb jakie bedziesz łapał. U jednego na wodzie się sprawdzi a u drugiego nie. 

Tak ciężko jest pomyśleć, może jeszcze za Ciebie ryby łowić? (2013/05/11 11:31)

Boolek

Widzę, że Panowie nawet nie rozumieją o co tutaj chodzi, pytam się jak działa u was a nie czy będzie działać u mnie czytanie, ze zrozumieniem widzę na wysokim poziomie. Pozdrawiam was i jak chcecie krytykować to lepiej się wylogujcie bo żal mi was. Czy spytałem was CZEGO muszę dodac? CZY BĘDZIE DZIAŁAĆ NA MOIM ŁOWISKU ? nie spytałem się jak działa na innych łowiskach czy ktoś w ogóle tego używał.  (2013/05/11 13:46)

przemo1980

nie rozumiem ?

Kolego wędkarstwo to nie opłacalność to ,hobby przyjemność z czasu spędzonego nad wodą, eksperymentowanie z zanętami ,przynętami itp. Więc i Ty zrób z tą zanętą właśnie tak:)

Pytasz co można do niej dodać, a to chyba zależne na jakie rybki by się nastawić.
Ja nie miałem z nią do czynienia, nie wiem jak pachnie,jaka frakcja,itp.
Jeżeli bym się nastawiał np;na leszcza to może bym spróbował standardowo dodać melasy, wanilii , kolendry, jakieś ziarna (pęczak,konopie) , robactwo.

No i grzeczniej troszkę :) nie wypisuj że kogoś Ci żal ,czy coś takiego... (2013/05/11 14:03)

Boolek

Dlaczego niby grzeczniej skoro nawet dobrze nie przeczytaliście pytania i zaczęła się krytyka. (2013/05/11 14:21)

przemo1980

Dlaczego niby grzeczniej skoro nawet dobrze nie przeczytaliście pytania i zaczęła się krytyka.

a czy Ty na pewno dobrze zadałeś pytanie ?

Gdzie widzisz krytykę ?

No i zapytam dlaczego ma być niegrzecznie ???
(2013/05/11 14:32)

Boolek

Dajcie spokój bo to i tak sensu nie ma co to za różnica co wy tam piszecie jak i tak nie na temat. (2013/05/12 00:09)

petro71

Kolego,proponuje przeczytać ze zrozumieniem swój pierwszy post i znaleźć zdanie :"Kieruję dzisiaj do was pytanie co do zanęty Starfish Extasy Feeder - Leszcz, Lin, Karp, Płoć itp" i uderzyć się w pierś, bo w ostatnim zaprzeczasz sam sobie "Czy spytałem was CZEGO muszę dodac? CZY BĘDZIE DZIAŁAĆ NA MOIM ŁOWISKU ? nie spytałem się jak działa na innych łowiskach czy ktoś w ogóle tego używał."
Dostałeś odpowiedź że dodać możesz wszystkiego a czy zadziała? Jedź i się przekonaj. nikt Ci nie poda gotowej receptury.

(2013/05/29 21:27)

użytkownik97004

Swego czasu skusiłem się na ładne opakowanie - trzeba przyznać, że jest świetne. Niestety sama zanęta dla mnie bez rewelacji, wyniki również mizerne. Drobna gradacja, szybkie wypłukiwanie. Może sprawdziłaby się jako baza wzbogacona (bardzo) o własne komponenty, natomiast jako gotowiec absolutnie nie.

Mój feederowy hit tego sezonu to Gutkiewicz Attack Wody Bieżące, która nie dość, że wypada bardzo korzystnie cenowo, jest gruba, bogata i uwalnia się w przyzwoitym tempie.

(2013/06/02 21:17)

dunster35

Jak coś ci mam polecić to zanęty gut-mix Edmunda Gutkiewicza. (2013/06/19 20:00)

przemo1980

Jak coś ci mam polecić to zanęty gut-mix Edmunda Gutkiewicza.

Jak możesz to uzasadnij dlaczego ....
(2013/06/19 20:26)

kwas1981

Ja już drugi sezon używam tych zanęt i nie zamienił bym ich na żadną inną.
Bardzo popularna w Holandii!!! (2013/07/14 17:22)