Zanęta Elite na bata

/ 13 odpowiedzi
Witam,przeglądając ostatnio ofertę Dragona znalazłem zanęty Elite.Łowię na bata i za niedługo mam zawody (na stawie) i chcę na nich wypaść jak najlepiej. Chcę dodać, że  w stawie występuje dużo płoci, leszczy i wzdręg; na dnie znajduje się muł.Mam pytanie czy opłaca się je stosować, czy szybko wabią i utrzymują w danym miejscu ryby oraz jaką wybrać do tych ryby?
Jak ktoś miał lepsze efekty z inną zanętą to może ją podać :D .
Z góry dziękuje.
Filipo480


Witam!
Ja bardzo dobre wyniki mam z zanętą Traper Gold Series w cenie około 9zł. Jeśli doda się do niej pinkę to jest rewelacja;)
Pozdrawiam. (2013/05/22 16:22)

MarcinWendkarz


Zaneta Lorpio Magnetic Roach 2kg u mnie kosztuje 18zł Bardzo dobra:) (2013/05/22 17:14)

u?ytkownik131131


Dla mnie zanęty dragona są dobre mogę polecić (2013/05/22 17:25)

Kubaaa


Hmmm, zawody tak ?
Radził bym zainwestować w coś lepszego.Proponuje Sensas Gros Gardons lub Etang.Świetne zanęty.Co prawda droższe bo ok 20 zł za 1 kg.Do zanęty dodaj konopie prażone mielone , ziemię czarną pinkę lub nawet jeżeli masz to podaj oddzielnie kule ziemi z jokersem.Jeżeli natomiast chodzi o zanęty Dragona ... dobra jakość , dobra cena.Za te pieniądze to chyba NAJlepsze zanęty :)



Pozdrawiam :) (2013/05/22 17:47)

Morciaty


Polecam Ci pomieszac zanętę Lorpio Roach (Płoć), oraz Trapera Magic Roach. dorzuć do tego pinkę parzoną i coco-belge. Stary, na takiej zanęcie targałem po 4,5kg płoci ;) Może wynik nie wali na kolana ale pewnie z batem przyspieszyłbym łowienie a tak łowię albo teleskopem z kołowrotkiem albo feederem ;) (2013/05/22 19:22)

Boolek


Dragon jest słaby, ma bardzo niskiej jakości składniki z tego co się orientuję, może się mylę. (2013/05/22 19:28)

robo89


witam! jesli chodzi o zawody to nie widze lepszej zanety od venire nie jest droga ale bardzo skuteczna!!kosztuje ona 11 zł za kilogram! polecam! (2013/05/22 20:36)

Boolek


Ja osobiście stosuję zanęty trapera, starfisha, sameta oraz Bolesława Brudy one sprawdzają się na moich łowiskach. (2013/05/22 21:39)

wilkdiuksiarki


Dziękuje wam koledzy, jak widzę jest więcej zwolenników Trapera, lecz wypróbuje przed zawodami inne zanęty i porównam wyniki.  (2013/05/24 14:51)

u?ytkownik123415


Gold Series mi sie najepiej sprawdza. Swego czasu stosowałem z lorpio i wlasnie dragona czy to elite czy to maxima ale Traper dla mnie górą :) (2013/05/24 18:27)

rad13


ja na zawody stosuje produkty lorenca gł. magnetic + konopie prażone i rzadko stosuje atraktory dragona najlepiej sprawdzały mi się serie elite na leszcza.
Ostatnio kupiłem zanętę z serii magnum (głównie z powodów cenowych)i jestem co do niej niezbyt przekonany. (2013/05/24 18:45)

u?ytkownik141036


Witam,przeglądając ostatnio ofertę Dragona znalazłem zanęty Elite.Łowię na bata i za niedługo mam zawody (na stawie) i chcę na nich wypaść jak najlepiej. Chcę dodać, że  w stawie występuje dużo płoci, leszczy i wzdręg; na dnie znajduje się muł.Mam pytanie czy opłaca się je stosować, czy szybko wabią i utrzymują w danym miejscu ryby oraz jaką wybrać do tych ryby?
Jak ktoś miał lepsze efekty z inną zanętą to może ją podać :D .
Z góry dziękuje.Cześć
Ja używam  zanęt Gut mix są one bardzo skuteczne ale miałem dragona    były troszkę gorsze ale teraz zamierzam przetestować Zanęte lorpio magnetic roach.
Pozdrawiam
(2013/06/04 20:14)

tripod


Witam,przeglądając ostatnio ofertę Dragona znalazłem zanęty Elite.Łowię na bata i za niedługo mam zawody (na stawie) i chcę na nich wypaść jak najlepiej. Chcę dodać, że  w stawie występuje dużo płoci, leszczy i wzdręg; na dnie znajduje się muł.

Kolego, śmiało możesz nabyć zanętę Elite, jest na tyle dobra, że spoko możesz użyć ją na zawodach. Sam ją używam i jestem zadowolony. Druga, bardzo dobra zanęta Dragona to Magnum, każdy kto twierdzi, że Magnum jest kiepski, to po prostu nigdy jej nie używał.Opinie nt. zanęt są tak różne, jak różne mamy łowiska, rybostan w tych łowiskach, umiejętności wędkarskie użytkowanika zanęty, aktywność ryb w danym dniu używania zanęty itd. itd. Więc opinie innych trzeba traktować z dystansem, najlepiej samemu sprawdzić.Najważniejsze, abyś postępował zgodnie z wymogami sztuki wędkarskiej, wtedy zanęta okaże się dobrą.Ze względu na miękkie dno koniecznie musisz starannie przetrzeć zanętę na sicie, małe porcje zanęty i nie zaszkodzi użyć dodatki podnoszące zanętę znad dna oraz spulchniające. Do każdego łowiska trzeba nieco inaczej przygotować zanętę.
Z tego co wiem, to zanęty w Dragonie robi Pani Oliwia, która ma duże pojęcie o wędkarstwie spławikowym i zanętach.
jeśli czegoś nie wiesz, to pisz i pytaj, możesz pisać na PW.pozdrawiam i życzę powodzenia na zawodach!
(2013/06/05 07:41)