Zanęta Dragon XXL Leszcz

/ 5 odpowiedzi
Witam
Uzywa ktos z was zanety Dragon XXL Leszcz do koszyczka? Jesli tak to z czym ja mieszacie? To jest zaneta o grubej frakcji o intensywnym piernikowym zapachu. Chcialbym sie dowiedziec co mozna do niej dodac, zeby urozmaicic kompozycje zanety.

Ja na rzeke mieszalem te zanete z zaneta Lorpio Special Feeder Heavy/Medium i glina rzeczna a do tego dodawalem posiekane czerwone robaki i kukurydze, ale nie wiem czy to ma sens, bo zaneta dragona dominuje swoim zapachem w takiej mieszance. Poza tym w tej zanecie sa kawalki kukurydzy wiec nie wiem czy jeszcze oplaca sie dodawac kukurydze konserwowa do tego.
cousin12


a chcesz jej używać na rzece czy w jeziorze? (2013/09/03 21:45)

wiksa


I tu i tu. Uzywam jej na Warcie i na jeziorach.
Na rzeke mieszalem z glina rzeczna i zaneta lorpio special feeder, a na jezioro z sama zaneta lorpio feeder. (2013/09/03 23:06)

CYTRYNA777


WITAM

Do tej zanęty używam kukurydzy puszka , płatki owsiane górskie , stare białe robaki , pinka haczyki nr 4 węgorzowe czerwone nr 4 i białe z czosnkiem  aby nie spadły czerwone . I leszcz bierze jak wściekły na Wiśle w Warszawie

Pozdrawiam
  (2013/09/06 15:00)

olivia85


Cześć !

Jedną z propozycji użycia leszczowego XXL'a przy łowieniu gruntowym, proponuje p. Adam. (2013/09/23 10:31)

Lin1992


Używam tej zanęty - co prawda nie do koszyczka ale rybki ładnie ściąga w łowisko. Dodaję do niej dodatkowo: posiekane czerwone robaki,trochę białych robaków,kuku trochę ugotowanych ziemniaków. (2013/10/17 20:30)