Zanęta Dragon Magnum Karp dobra ?

/ 4 odpowiedzi

1 kg zanęty dragon magnum karp
1 pudełko białych robaków/pinek
1 pudełko kukurydzy

będę łowił na kukurydze i robaki 

staw nie jest głęboki około 2 m i woda jest mętna

użytkownik120039

Nie jest to jaka¶ moja ulubiona firma zanęt, ale czemu nie... Dołożyłbym gotowane konopie.Co do robaków w zanęcie i na haczyku może być tak, że sprowadz± Ci w łowisko drobnicę zamiast karpii, ale próbować trzeba wszystkiego. Ja bym został przy samej kukurydzy... (2012/06/20 16:24)

Sitownik

Nie jest to jaka¶ moja ulubiona firma zanęt, ale czemu nie... Dołożyłbym gotowane konopie.Co do robaków w zanęcie i na haczyku może być tak, że sprowadz± Ci w łowisko drobnicę zamiast karpii, ale próbować trzeba wszystkiego. Ja bym został przy samej kukurydzy...

A ja się z koleg± nie zgodze :) Jak da robaki to może nie złowić karpia ale np. dużego leszcza czy co¶ w tym stylu więc wiesz jak to mówi± '' Nie sam± kukurydz± karp żyje '' :)))

Pozdrawiam Filip (2012/06/20 16:57)

Sitownik

Nie jest to jaka¶ moja ulubiona firma zanęt, ale czemu nie... Dołożyłbym gotowane konopie.Co do robaków w zanęcie i na haczyku może być tak, że sprowadz± Ci w łowisko drobnicę zamiast karpii, ale próbować trzeba wszystkiego. Ja bym został przy samej kukurydzy...

A ja się z koleg± nie zgodze :) Jak da robaki to może nie złowić karpia ale np. dużego leszcza czy co¶ w tym stylu więc wiesz jak to mówi± '' Nie sam± kukurydz± karp żyje '' :)))

Pozdrawiam Filip (2012/06/20 16:57)

laqi

Zanęty nie używałem. Ale my¶lę że jak dodasz trochę kuku i białe robaki (pinki nie dawaj bo zwabi drobnice) to połowisz dobrze ;) (2012/06/20 17:27)

Sklep wedkuje.pl

Carp Spirit Magnum XLR