Zaloguj się do konta

Zamoknięta karta wędkarska

utworzono: 2012/09/30 12:03
damian123102

witam na ostatniej zasiadce zamokła mi cała karta wędkarska rejestr połowu i wszystkie inne niezbędne papiery wszystkie pieczątki się rozlały :( czy mam prawo ubiegać sią w kole o zrobienie nowej karty i resztę rzeczy czy raczej mi nie dadzą i czy taka operacja była by w jakimś stopniu odpłatna dodam że mam 15 lat a kartę posiadam od 2009r bardzo proszę o pomoc  
[2012-09-30 12:03]

kamil11269

musisz zapytać w kole, ale myślę, że ci pomogą, rejestr dostaniesz za darmo albo maksymalnie za 3 zł
[2012-09-30 11:53]

SLOWAK

Kartę wyrobisz sobie bez problemu w swoim starostwie ,zdjęcie opłata około 10 zł.Wypełniasz wniosek o wydanie duplikatu a starą zniszczoną oddajesz . Pozdrawiam. [2012-09-30 12:58]

dendrobena

Wnioskuje że dotyczy to również " Legitymacji członkowskiej" bez problemu wyrobisz nową w macierzystym kole.Powodzenia. [2012-09-30 13:13]

Sitownik

Miałem podobnie ale z pralką ;)))  Za 5 zł zrobili mi nową legitymacje  ale musiałem pokazać starą :) [2012-09-30 14:06]

damian123102

ok  dziękuję wszystkim za odpowiedz
[2012-09-30 15:12]

ok  dziękuję wszystkim za odpowiedz

siemasz a jak tam połowy ,pokombinowałeś ze zmiana miejsca ?
[2012-09-30 15:22]

damian123102

znalazłem fajne ale jest trochę mułu z 3cm i szukam innego
[2012-09-30 17:12]

Roxola

Zmoczony czy zniszczony rejestr musisz okazać w Kole, ponieważ jesteś w Okręgu, w którym obowiązuje limit roczny połowu.Zgubienie rejestru w tym wypadku skutkuje koniecznością ponownego wykupienia zezwolenia,dlatego muszą sprawdzić w Twoim starym rejestrze ilość złowionych ryb limitowanych i prawdopodobnie zaznaczyć to w nowym. Mam nadzieję, że jest to możliwe.A duplikat karty otrzymasz w Starostwie lub Urzędzie Miejskim, tam gdzie pierwszy raz wyrabiałeś.Pozostałe dokumenty w Kole. [2012-09-30 17:51]

MASTINO

Zmoczony czy zniszczony rejestr musisz okazać w Kole, ponieważ jesteś w Okręgu, w którym obowiązuje limit roczny połowu.Zgubienie rejestru w tym wypadku skutkuje koniecznością ponownego wykupienia zezwolenia,dlatego muszą sprawdzić w Twoim starym rejestrze ilość złowionych ryb limitowanych i prawdopodobnie zaznaczyć to w nowym. Mam nadzieję, że jest to możliwe.A duplikat karty otrzymasz w Starostwie lub Urzędzie Miejskim, tam gdzie pierwszy raz wyrabiałeś.Pozostałe dokumenty w Kole.

W Okręgu również uzyska rejestr z zezwoleniem, nie tylko w swoim Kole.

[2012-09-30 18:27]

Roxola

Tak, to prawda, ale z Knurowa do Katowic na Wróblewskiego ma ponad 35km, więc tego nie proponowałam.Może się okazać, ze w Kole usłyszy, że nie mają już zezwoleń....   oby nie, ale różnie to bywa.Niech podrepta najpierw do Koła i napisze nam później, co załatwił i jak...

[2012-09-30 18:40]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia