Zaloguj się do konta

Zamiennik Kongera WCH IRI Lucky

utworzono: 2016/11/26 18:06
siawes

Witam, jak w temacie , z racji że już konger nie produkuje tej supe wędki ;) szukam jej zamiennika w przedziale tak do 300 zł, oczywiście do kleni i jazi w rzece i długość wędki minimum 3.00 m . Jestem strasznie "opóźniony" :D jeżeli chodzi o wszelkie nowinki sprzętowe dotyczące wędek, tym bardziej na klenio jazie gdzie to temat rzeka. Szukam kijka jak pisałem 3.00 do 3.10 ew. 2.90 jak kijek jest na prawdę dobry, ale akcja musi być fast, ani XF ani M tylko F :) jeżeli ktoś z was ma jakieś propozycje będę mega wdzięczny :) aaa i cw do 15 g max mysle [2016-11-26 18:06]

siawes

Tylu kolegów gania kleniojazie i nikt nie podpowie ? ;)
Co powiecie na kongera WCH tango ? 3.00 i jest 1-10, i fajnie by było jakby ktoś posiadający ten kijek coś powiedział :) bo wydaje mi sie że może być zbliżony pracą do iri lucky [2016-11-27 07:32]

SlawekNikt

W poniższych tematach poszukaj:
http://forum.wedkuje.pl/post/spinning-na-klenia-z-brzegu/871160/2 [2016-11-27 08:56]

siawes

Ani w tym ani w tym nie znalazłem nic co by podpowiedziało mi jakiś zamiennnik wedki jak w temacie [2016-11-27 16:00]

siawes

Nikt nic nie podpowie? [2016-11-28 09:53]

mazu89

Trudno kupić fajny kij aby miał 3.00 długość Też lubię dłuższe kije ale z taką długością jest problem .Nie rozumie dlaczego produkują spiningi do 270. [2016-11-28 18:52]

wirefree

Ja lowie kleniojazie kongerem champion tango do 10g i daje rade wczesniej lowielm kongerami aviator mam ich kilka i tez dawaly rade . [2016-11-28 19:50]

zbyszekrzepka

Mam Kongera Aviatora ul spin 2.80 z cw do 10gr jest to wklejanka i kleniowi 40cm w tym roku dała radę więc myślę że powinno ci wystarczyć. [2016-11-29 16:27]

siawes

Dziękuję za podpowiedzi Panowie i chyba zdecyduje sie na Tango kongera bo jakoś najbardziej do mnie ten kijek przemiawia i mam zaufanie do firmy choć więcej propozycji nie zaszkodzi ;) [2016-11-30 03:39]

siawes

a co jeszcze mogli by koledzy z wędek 3.00 nie krótszych polecić? bo jednak ten tango nie w spelnia w 100 % moich oczekiwań ;) a fajnie by było przeczytać opinie kogoś co użytkuje dobry kijek o długości o jakiej pisałem :) [2016-11-30 16:52]

ryukon1975

http://allegro.pl/wedka-dragon-moderate-ii-spinn-2-cz-3-05-m-3-15g-i6568429071.html [2016-11-30 17:02]

czaro93

Ciężko znaleźć coś innego w tej cenie. Ogólnie zauważyłem, że teraz jest coraz ciężej o 3 metrowe delikatne wędziska. Nastała teraz moda na te krótsze kije i firmy dostosowują się do aktualnego trendu. 

Pozdrawiam [2016-11-30 19:03]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia