Zaloguj się do konta

Założyłem grupę...

utworzono: 2013/02/10 14:22
mateuszwos

Założyłem grupę "Miłośnicy "dzikich" brzegów Wisły" ale niestety nie mogę doczekać się akceptacji administratorów. Może ktoś podpowie co robię nie tak?
Poniżej opis założonej grupy:
"Ratujmy ostatnie skrawki naturalnego biegu Wisły. Nie pozwólmy na wyprostowanie Królowej polskich rzek na kształt Odry. Jedynie Bug i niektóre odcinki Wisły zachowały swój naturalny bieg. Są to piękne, dziewicze miejsca, skrywające nie tylko wiele gatunków ryb ale całe piękno "okołowędkarskie" Zróżnicowanie linii brzegowych, przepiękna roślinność i urzekające krajobrazy. Rzem Powiedzmy "nie" zabijaniu reszty Nadwiślańskiego piękna..."
[2013-02-10 14:22]

Ja już z 10 razy zakładałem grupę i nic, jak kamień w wodę. Ani "Me" ani "Be". Co ciekawe moje propozycje grup były o bardzo podobnej tematyce. Też uwielbiam łowienie na wielkich rzekach nizinnych. JA już straciłem wiarę w powodzenie i akceptację mojej grupy więc będę trzymał za Ciebie i Twoją grupę kciuki:):)
[2013-02-10 14:42]

Diablo

podejrzewam że to chodzi o VIPa. Jak jesteś wi aj pi na portalu to mozesz zakładać grupy, kluby i inne dziadostwa co chwilę. Spróbuj może założyć klub tego czegoś czemu chciałeś założyć grupe
[2013-02-10 14:56]

mateuszwos

podejrzewam że to chodzi o VIPa. Jak jesteś wi aj pi na portalu to mozesz zakładać grupy, kluby i inne dziadostwa co chwilę. Spróbuj może założyć klub tego czegoś czemu chciałeś założyć grupe

A jak to się robi? Miałem przerwę dość długą i nie nadążam za niektórymi zmianami. Czasami ręce załamuję, ale mam nadzieję na życzliwość moderów którzy wspomogą mój projekt i przepchną przez sito.
[2013-02-10 14:59]

Diablo

po lewo od swojego panelu gdzie masz zakładki "mój profil" "Mój panel"
jest panel "na skróty" i tam masz Kluby/Stowarzyszenia [2013-02-10 15:04]

mateuszwos

jest panel "na skróty" i tam masz Kluby/Stowarzyszenia

Dzięki, jak mi nie przepchną tej grupy do jutra to będę kombinował inaczej. Widzę że Tobie udało się założyć grupę. Jak została zaakceptowana to dostałeś jakieś info od redakcji?
[2013-02-10 15:12]

Diablo

nie pamietam, to było ze 100 lat temu
[2013-02-10 15:20]

grisza-78

jest panel "na skróty" i tam masz Kluby/Stowarzyszenia

Dzięki, jak mi nie przepchną tej grupy do jutra to będę kombinował inaczej. Widzę że Tobie udało się założyć grupę. Jak została zaakceptowana to dostałeś jakieś info od redakcji?

Ja też założyłem dwie grupy i w cale nie miałem konta VIP. Po zaakceptowaniu przez redakcję dostałem info na maila. Może upewnij się, czy nazwa Twojej grupy jest oryginalna. Może istnieje już grupa o podobnej nazwie, cz podtytule. Jeśli nie, to może napisz do redakcji i zapytaj, myśle, że dadzą Ci znać. Powodzonka i pozdro.
[2013-02-10 15:20]

Wiecie co?? ja was nie rozumiem...z  jednej strony piszecie że tych grup jest za dużo ,że za niedługo każdy post będzie w innej grupie a jeszcze chcecie zakładać grupy Bo wam sie Wisła podoba.Przecież jest grupa "miłośnicy Polskich rzek" więc po co nową grupe o podobnym profilu tematycznym zakładać??Załóżcie se jeszcze grupe "miłośnicy kotletów schabowych" albo kurna "fani fasolki po bretońsku". [2013-02-10 15:21]

Diablo

Wiecie co?? ja was nie rozumiem...z  jednej strony piszecie że tych grup jest za dużo ,że za niedługo każdy post będzie w innej grupie a jeszcze chcecie zakładać grupy Bo wam sie Wisła podoba.Przecież jest grupa "miłośnicy Polskich rzek" więc po co nową grupe o podobnym profilu tematycznym zakładać??Załóżcie se jeszcze grupe "miłośnicy kotletów schabowych" albo kurna "fani fasolki po bretońsku".

Nie dyskutujemy tu na temat czy grupy są potrzebne czy nie. Kolega zadał pytanie odnośnie ich zakładania a Twoja odpowiedź nijak ma się do tematu. A w grupie o kotletach czy fasolce pewnie byłbyś pierwszy...
[2013-02-10 15:34]

mateuszwos

Wiecie co?? ja was nie rozumiem...z  jednej strony piszecie że tych grup jest za dużo ,że za niedługo każdy post będzie w innej grupie a jeszcze chcecie zakładać grupy Bo wam sie Wisła podoba.Przecież jest grupa "miłośnicy Polskich rzek" więc po co nową grupe o podobnym profilu tematycznym zakładać??Załóżcie se jeszcze grupe "miłośnicy kotletów schabowych" albo kurna "fani fasolki po bretońsku".

Jak zajdzie taka potrzeba to na pewno założę. Grupa "miłośnicy polskich rzek" jest zbyt obszerna w swojej tematyce aby pasowała do mojego projektu. Ponadto chciałbym mieć wolność słowa w swojej grupie co często jest nie możliwe w grupach już istniejących ze względu na panujący tam kolektyw.

PS Jarek11 jak będę chciał pogadać o kotletach to na pewno zapytam Ciebie jako pierwszego o słuszności założenia kolejnej grupy..

Natomiast chciałbym podziękować koledze Jackowi za natychmiastową reakcję i kontakt telefoniczny..
[2013-02-10 15:38]

Piotr 100574

a ile jest grup o tematyce karpiowej ??????????????????????????
[2013-02-10 15:45]

Zugspize-Mojej grupy sie nie czepiaj bo grupy karpiowej dotyczącej metody włosowej nie maJest tylko grupa pro karp ale ja nie jestem miłośnikiem firmy jaxson.
Diablo-z czepianiem sie mojego wyglądu przesadziłeś -masz kolejną grubą krechę.
Mateuszwos- nie wiem dla czego tak ostro na mój post zareagowałeś??? przecież ci wyraźnie napisałem  Przecież jest grupa "miłośnicy Polskich rzek" więc po co nową grupe o podobnym profilu tematycznym zakładać??.

[2013-02-10 16:23]

Ja to nawet bloga nie mogę założyć mimo zgłoszenia problemów z tym do Redakcji. Redakcji która nawet nie odpisała, gdyż smarnąłem że VIP mnie nie interesuje a jedynie zwykły blog...
[2013-02-10 16:23]

Piotr 100574

ja się Jarek nie czepiam,napisałem ten post żeby ci uzmysłowić że wszystkie rzeczy związane z karpiowaniem można wrzucić do jednego wora,tak jak ty napisałeś Mateuszowi żeby Wisłę podciągnął do innej grupy
[2013-02-10 16:36]

Sebastian Kowalczyk

Blog się zakłada automatycznie przy dodaniu pierwszego wpisu.  [2013-02-10 16:53]

Diablo

Zugspize-Mojej grupy sie nie czepiaj bo grupy karpiowej dotyczącej metody włosowej nie maJest tylko grupa pro karp ale ja nie jestem miłośnikiem firmy jaxson.
Mateuszwos- nie wiem dla czego tak ostro na mój post zareagowałeś??? przecież ci wyraźnie napisałem  Przecież jest grupa "miłośnicy Polskich rzek" więc po co nową grupe o podobnym profilu tematycznym zakładać??.

No tak bo jak Ty mi każesz zakładać grupę o kotletach czy fasoli to jest wszystko w porządku a jak ja napiszę że pierwszy byś był w tej grupie to już babski foch że się wyglądu czepiam. Skończ z tymi krechami bo doła łapiesz.

[2013-02-10 16:54]

mateuszwos

Nie sądzę by moja odpowiedź była ostra. Zauważ, że propozycja mojej grupy jest dużo bardziej sprecyzowana. Tak jak pisałem, wspomniana przez Ciebie grupa jest zbyt ogólna.

[2013-02-10 16:55]

ja się Jarek nie czepiam,napisałem ten post żeby ci uzmysłowić że wszystkie rzeczy związane z karpiowaniem można wrzucić do jednego wora,tak jak ty napisałeś Mateuszowi żeby Wisłę podciągnął do innej grupy

jak sie nie czepiasz,jak sie czepiasz! ;)
To załóżcie osobną grupe dla Wisły,Odry,Bugu,Soły,Skawy....Osobne grupy,grupki dla stawów ,glinianek ,zaporówek itd itp [2013-02-10 16:57]

mateuszwos

To, że będzie oddzielna grupa dla każdej z rzek to żadne nadużycie. Skoro ja chcę pisać o Wiśle to nie widzę powodów by moje posty nikły zawalane tematami o Odrze. Z resztą sam zaatakowałeś pisząc abym założył grupę o kotletach.
[2013-02-10 17:01]

Piotr 100574

Jarek pewnie nie lubi tej rzeki:)))))))))))))))
[2013-02-10 17:10]

No wole jeziora ..... [2013-02-10 17:17]

Diablo

jak sie nie czepiasz,jak sie czepiasz! ;)
To załóżcie osobną grupe dla Wisły,Odry,Bugu,Soły,Skawy....Osobne grupy,grupki dla stawów ,glinianek ,zaporówek itd itp

O właśnie to jest podejście karpiarza. Porównuje największa rzekę Polski jedyną rzęke tych rozmiarów której brzegi nie zostały jeszcze zniszczone i "polepszone" przez człowieka w całej Europie. On Królową polskich rzek porównuje do glinianki i bedzie zabraniał jej własnej grupy. Skończ z kreskami - pisałem.
[2013-02-10 17:18]

Diablo

No wole jeziora .....

Bo w rzece nie ma karpi i byś żadnej ryby nie złowił.
[2013-02-10 17:19]

mateuszwos

Jarek pewnie nie lubi tej rzeki:)))))))))))))))

:)
[2013-02-10 17:22]

Blog się zakłada automatycznie przy dodaniu pierwszego wpisu. 

Mój wpis dodawałem ze 3 razy. I nic nie działało, tekst nie wchodził, zdjęcia też. Tym bardziej że bez nich mój artykuł jest pozbawiony sensu. Ale najbardziej wkurzający jest brak odpowiedzi z Redakcji...
Pozdro!
[2013-02-10 17:30]