Zaloguj się do konta

Założyłem grupę...

utworzono: 2013/02/10 14:22

To ja będę odświeżał wątek do samego maja. Chociaż to sukcesu nie gwarantuje bo niektórzy czekali tutaj dłużej na dialog z Redakcyją:):):)
[2013-02-12 16:57]

JKarp

Niech Redakcja założy Grupę - przy piwku na zlocie będziemy testować sprzęciki i potem przelejemy na papier nasze przemyślenia...
JK [2013-02-12 17:31]

Roxola

"Umówmy się tak. Jeśli Redakcja odpowie mi na zadane pytanie wówczas kupuję kratę piwa i wysyłam nad Wisłę w weekend majowy. Wszyscy wypowiadający się w tym wątku na priv otrzymają adres i kolejny zlot wedkuje.pl gotowy. "
[2013-02-12 19:35]

"Umówmy się tak. Jeśli Redakcja odpowie mi na zadane pytanie wówczas kupuję kratę piwa i wysyłam nad Wisłę w weekend majowy. Wszyscy wypowiadający się w tym wątku na priv otrzymają adres i kolejny zlot wedkuje.pl gotowy. "

Nie ma już takiej potrzeby Olu. Grupa już istnieje!!! [2013-02-12 19:51]

Zibi60

Ola ! nie wiedziałem, że tak lubisz piwo !
[2013-02-12 19:59]

Roxola

Mariusz, to świetna wiadomość... bardzo szybka była reakcja Redakcji na moje pismo :DJak jeszcze raz przeczytam, ze Redakcja daje tylko odpowiedzi z automatu, to stanę w obronie :)Wpisałam już rezerwację weekendu majowego do kalendarza ...  
[2013-02-12 20:01]

Roxola

Ola ! nie wiedziałem, że tak lubisz piwo !

Wiedziałeś, wiedziałeś...   też lubisz  :) [2013-02-12 20:02]

Zibi60

To w ramach przedbiegów

[2013-02-12 20:05]

mateuszwos

Od razu powinienem się z problemem do Oli zwrócić. Zadziałało jak dotknięcie zaczarowanej różdżki. A tak zupełnie na poważnie to zapraszam w majowy weekend nad Krowią Wyspę. Pierwsze zgłoszone osoby mają zarezerwowany nocleg:) Reszta do namiotu:)
[2013-02-12 21:23]

jednak się da:)
[2013-02-12 21:33]

JKarp

Jednym słowem wzięliśmy się i Ola załatwiła :-)JK [2013-02-12 21:41]

Zander51

Gdzie diabeł nie może, tam Olę się wysyła...
[2013-02-12 21:52]

Roxola

Thundi...  wspomniałeś też o swojej grupie...  ile stawiasz ?
"  Ja już z 10 razy zakładałem grupę i nic, jak kamień w wodę. Ani "Me" ani "Be". "

;) [2013-02-12 21:52]

"  Ja już z 10 razy zakładałem grupę i nic, jak kamień w wodę. Ani "Me" ani "Be". "

;)

Heh. Moja grupa też miała dotyczyć Wisły:) Także póki co sobie daruję. Będę robił bardachę u Mateusza:)

[2013-02-12 22:01]

CZzesio

Cześć :) nie za bardzo wiem o co chodzi ale ....

[2013-02-12 22:04]

;)

Chyba, że założymy grupę "Wędkarstwo Wierszem Pisane" :) Co TY na to ?
[2013-02-12 22:12]

Roxola

;)

Ja na to jak na lato, a nawet jak na wiosnę...  ale wiesz, że w wierszu nie jestem mocna :)Dlatego pozostanę przy czytaniu. Aczkolwiek nie mówię że nie spróbuję swoich sił... [2013-02-12 22:49]

Diablo

No to gratuluje grupy. Teraz musisz siedzieć na wedkuje i akceptować ludzi.
[2013-02-13 10:23]

;)

Ja na to jak na lato, a nawet jak na wiosnę...  ale wiesz, że w wierszu nie jestem mocna :)Dlatego pozostanę przy czytaniu. Aczkolwiek nie mówię że nie spróbuję swoich sił...

Zakładaj grupę a ja będę pisał:)
[2013-02-13 18:35]

Roxola

Ojoj...   ja nawet wątków nie zakładam, a tutaj grupę bym miała  ?A co jak za założenie grupy dostanę jakieś punkty i stracę moje piękne trzy rybki nad głową ?Są brązowe i bardzo mi się podobają....  Mariusz54 ma tylko jedną bladą, może się zdecyduje ....  też ładnie wierszem pisze. [2013-02-13 19:35]

Ojoj...   ja nawet wątków nie zakładam, a tutaj grupę bym miała  ?A co jak za założenie grupy dostanę jakieś punkty i stracę moje piękne trzy rybki nad głową ?Są brązowe i bardzo mi się podobają....  Mariusz54 ma tylko jedną bladą, może się zdecyduje ....  też ładnie wierszem pisze.

Ola! Ola! nie krępuj się. Montuj grupę albo chociaż wątek na forum i daj temat. Będziemy rymować:)
[2013-02-13 20:17]

No faktycznie rybka blada
i odmówić nie wypada,
Thunder ciekawą grupą kusi
więc założyć ją sam musi
[2013-02-13 20:19]

Thunder Kusi tak jak umie
Wierszem pisać chętnych kupa
Ola świetnie to rozumie
Więc jutro powstanie grupa

Ma kobieta tutaj władzę
Pomysł na temat Pisania
Więc Ci Olu dobrze radzę
W mig podejmij się zadania.

[2013-02-14 00:14]

Hej Thunderku!-Mądrze prawisz
Dobrze też się przy tym bawisz
Co do Oli-to się zgodzę
do Jej grupy chętnie wchodzę.

Niech zakłada ino gibko
Ja do pracy lecę szybko
W pracy Ja się zaloguję
i do grupy przystępuję.

[2013-02-14 08:34]

Roxola

Mirku drogi nie bądź takizałóż grupę, tak bez drakiJa nie umiem wierszem pisaćchcę tej grupy, by móc czytać.
Ja do grupy chętnie wstąpięjak i większość, w to nie wątpię.Będzie miła tam rozrywka,bo wiersz jest jak pozytywka.
Nie myśl długo tylko działajzrób tę grupę i wiersz wstawiaj.Drzwi pozostaw w niej otwarte,bo dla rymów to jest warte. [2013-02-14 10:29]