Założyłem grupę...

/ 91 odpowiedzi
JKarp

" Kętrzynianin ochłonie, przemyśli i zrozumie swój błąd:)"
Teraz ja napiszę:Hm....
Dobra - całkiem serio. Mateusz stawia wszystkim co się wypowiedzieli przez ostatnie dziesięć minut piwo .Zakończmy naszą ostrą dyskusję bo przyjdzie " Pan Modelator " i nam wszystkim da popalić ;-)JK (2013/02/12 16:21)

mateuszwos

" Kętrzynianin ochłonie, przemyśli i zrozumie swój błąd:)"
Teraz ja napiszę:Hm....
Dobra - całkiem serio. Mateusz stawia wszystkim co się wypowiedzieli przez ostatnie dziesięć minut piwo .Zakończmy naszą ostrą dyskusję bo przyjdzie " Pan Modelator " i nam wszystkim da popalić ;-)JK

Umówmy się tak. Jeśli Redakcja odpowie mi na zadane pytanie wówczas kupuję kratę piwa i wysyłam nad Wisłę w weekend majowy. Wszyscy wypowiadający się w tym wątku na priv otrzymają adres i kolejny zlot wedkuje.pl gotowy.

Jest tylko jedno małe "ale"
...ale redakcja najpierw musi udzielić odpowiedzi:) (2013/02/12 16:54)

u?ytkownik97760

To ja będę odświeżał wątek do samego maja. Chociaż to sukcesu nie gwarantuje bo niektórzy czekali tutaj dłużej na dialog z Redakcyją:):):) (2013/02/12 16:57)

JKarp

Niech Redakcja założy Grupę - przy piwku na zlocie będziemy testować sprzęciki i potem przelejemy na papier nasze przemyślenia...
JK (2013/02/12 17:31)

Roxola

"Umówmy się tak. Jeśli Redakcja odpowie mi na zadane pytanie wówczas kupuję kratę piwa i wysyłam nad Wisłę w weekend majowy. Wszyscy wypowiadający się w tym wątku na priv otrzymają adres i kolejny zlot wedkuje.pl gotowy. "
Zaraz wystosuję pismo do Redakcji, o rozpatrzenie Twojej prośby Mateusz dot. założenia grupy poza kolejnością :) Pismo będzie drogą elektroniczną, więc nie będzie podejrzenia o łapówkę. (2013/02/12 19:35)

0
Zibi60

Ola ! nie wiedziałem, że tak lubisz piwo ! (2013/02/12 19:59)

Roxola

Mariusz, to świetna wiadomość... bardzo szybka była reakcja Redakcji na moje pismo :DJak jeszcze raz przeczytam, ze Redakcja daje tylko odpowiedzi z automatu, to stanę w obronie :)Wpisałam już rezerwację weekendu majowego do kalendarza ...   (2013/02/12 20:01)

Roxola

Ola ! nie wiedziałem, że tak lubisz piwo !

Wiedziałeś, wiedziałeś...   też lubisz  :) (2013/02/12 20:02)

mateuszwos

Od razu powinienem się z problemem do Oli zwrócić. Zadziałało jak dotknięcie zaczarowanej różdżki. A tak zupełnie na poważnie to zapraszam w majowy weekend nad Krowią Wyspę. Pierwsze zgłoszone osoby mają zarezerwowany nocleg:) Reszta do namiotu:) (2013/02/12 21:23)

JKarp

Jednym słowem wzięliśmy się i Ola załatwiła :-)JK (2013/02/12 21:41)

Zander51

Gdzie diabeł nie może, tam Olę się wysyła... (2013/02/12 21:52)

Roxola

Thundi...  wspomniałeś też o swojej grupie...  ile stawiasz ?
Ja już z 10 razy zakładałem grupę i nic, jak kamień w wodę. Ani "Me" ani "Be". "

;) (2013/02/12 21:52)

u?ytkownik97760

Ja już z 10 razy zakładałem grupę i nic, jak kamień w wodę. Ani "Me" ani "Be". "

;)

Heh. Moja grupa też miała dotyczyć Wisły:) Także póki co sobie daruję. Będę robił bardachę u Mateusza:) (2013/02/12 22:01)

CZzesio

Cześć :) nie za bardzo wiem o co chodzi ale ....

http://img16.imageshack.us/img16/7571/p1102131044.jpg (2013/02/12 22:04)

u?ytkownik97760

;)

Chyba, że założymy grupę "Wędkarstwo Wierszem Pisane" :) Co TY na to ? (2013/02/12 22:12)

Roxola

;)

Chyba, że założymy grupę "Wędkarstwo Wierszem Pisane" :) Co TY na to ?

Ja na to jak na lato, a nawet jak na wiosnę...  ale wiesz, że w wierszu nie jestem mocna :)Dlatego pozostanę przy czytaniu. Aczkolwiek nie mówię że nie spróbuję swoich sił... (2013/02/12 22:49)

Diablo

No to gratuluje grupy. Teraz musisz siedzieć na wedkuje i akceptować ludzi. (2013/02/13 10:23)

u?ytkownik97760

;)

Chyba, że założymy grupę "Wędkarstwo Wierszem Pisane" :) Co TY na to ?

Ja na to jak na lato, a nawet jak na wiosnę...  ale wiesz, że w wierszu nie jestem mocna :)Dlatego pozostanę przy czytaniu. Aczkolwiek nie mówię że nie spróbuję swoich sił...

Zakładaj grupę a ja będę pisał:) (2013/02/13 18:35)

Roxola

Ojoj...   ja nawet wątków nie zakładam, a tutaj grupę bym miała  ?A co jak za założenie grupy dostanę jakieś punkty i stracę moje piękne trzy rybki nad głową ?Są brązowe i bardzo mi się podobają....  Mariusz54 ma tylko jedną bladą, może się zdecyduje ....  też ładnie wierszem pisze. (2013/02/13 19:35)

u?ytkownik97760

Ojoj...   ja nawet wątków nie zakładam, a tutaj grupę bym miała  ?A co jak za założenie grupy dostanę jakieś punkty i stracę moje piękne trzy rybki nad głową ?Są brązowe i bardzo mi się podobają....  Mariusz54 ma tylko jedną bladą, może się zdecyduje ....  też ładnie wierszem pisze.

Ola! Ola! nie krępuj się. Montuj grupę albo chociaż wątek na forum i daj temat. Będziemy rymować:) (2013/02/13 20:17)

u?ytkownik65213

No faktycznie rybka blada
i odmówić nie wypada,
Thunder ciekawą grupą kusi
więc założyć ją sam musi (2013/02/13 20:19)

u?ytkownik97760

Thunder Kusi tak jak umie
Wierszem pisać chętnych kupa
Ola świetnie to rozumie
Więc jutro powstanie grupa

Ma kobieta tutaj władzę
Pomysł na temat Pisania
Więc Ci Olu dobrze radzę
W mig podejmij się zadania. (2013/02/14 00:14)