Zaloguj się do konta

Założyłem grupę...

utworzono: 2013/02/10 14:22
Piotr 100574

eeee tam Diablo,jak rzeka wypłuka glinianki to i karp sie trafi,połowił bym sobie na takim nie zniszczonym przez człowieka odcinku Wisły
[2013-02-10 17:33]

Banita

No wole jeziora .....

Ja też i wolę wędkować z łódki jak z brzegu, gumowe pływadła mi nie odpowiadają, więc próbowałem założyć grupę zwolenników łódek, próbowałem wiele razy pod różnymi tytułami i doszedłem do wniosku, że ktoś ma nas w du…. A tak nawiasem strona jest coraz wolniejsza i co tu pisać gorsza jak kiedyś, więc niewykluczone, że jak znajdę inne forum, które będzie mi się bardziej podobało to tam się przeniosę.

[2013-02-10 17:34]

No wole jeziora .....

Bo w rzece nie ma karpi i byś żadnej ryby nie złowił.

Czemu sie ciągle karpi czepiasz??w dodatku jesteś w tej chwili złośliwy....
[2013-02-10 17:38]

eeee tam Diablo,jak rzeka wypłuka glinianki to i karp sie trafi,połowił bym sobie na takim nie zniszczonym przez człowieka odcinku Wisły

To zapraszam do Torunia:) Tu Wisełka jest praktycznie dzika. Tak na dobrą sprawę tylko główki zdradzają obecność człowieka.
[2013-02-10 17:39]

Diablo

No wole jeziora .....

Bo w rzece nie ma karpi i byś żadnej ryby nie złowił.

Czemu sie ciągle karpi czepiasz??w dodatku jesteś w tej chwili złośliwy....

Omijam Cie szerokim łukiem a Ty wchodzisz w czyjąś rozmowę i zaczynasz uszczypliwe uwagi na temat zakładania grup z kotletami i fasolą. Nie zaczynaj to nie bede złośliwy. A karpi się czepiałem, czepiam i bede czepiał dopóki choć jeden bedzie pływał w naturalnym środowisku Polski. Bo to szkodniki.
[2013-02-10 17:43]

spines21

A teraz sobie przypomnimy jaki jest temat i nie będziemy pisali o innym rzeczach i czynach
[2013-02-10 17:49]

Piotr 100574

hmmmmm do Torunia to mam trochę nie po drodze ,na takiej Wiśle z główkami i opaskami to też łowie ale to nie to samo co dzika rzeka
[2013-02-10 17:50]

Piotr 100574

A teraz sobie przypomnimy jaki jest temat i nie będziemy pisali o innym rzeczach i czynach

eeeee hmmmmm ,o karpiu???????nie no chyba nie
[2013-02-10 17:52]

mateuszwos

Jak tam z moją grupą? Dalej mam czekać czy dać sobie spokój? Ma może ktoś z moderów jakieś info w tej sprawie?
[2013-02-11 21:30]

mateusz196

Chętnie się przyłącze do tej grupy (jak będzie). Łowie po drugiej stronie od Wilkowa tzn Janowiec, Brześce. Pozdrawiam.
[2013-02-11 21:45]

Chyba niestety nici z tego, tak jak i u mnie.
[2013-02-11 21:56]

Artur z Ketrzyna

podejrzewam że to chodzi o VIPa. Jak jesteś wi aj pi na portalu to mozesz zakładać grupy, kluby i inne dziadostwa co chwilę. Spróbuj może założyć klub tego czegoś czemu chciałeś założyć grupe

A jak to się robi? Miałem przerwę dość długą i nie nadążam za niektórymi zmianami. Czasami ręce załamuję, ale mam nadzieję na życzliwość moderów którzy wspomogą mój projekt i przepchną przez sito.

Nie trzeba być VIP-em, by móc założyć grupę dyskusyjną czy stronę klubu lub stowarzyszenia.

I mam pytanko do kolegi mateuszwos czy chciał założyć grupę dyskusyjną czy stronę klubu. Bo to 2 różne sprawy.

W przypadku zakładania stron klubów/stowarzyszeń. To drażni mnie jak ktoś zakłada wyimaginowanego twora i jeszcze go nazywa stowarzyszeniem, wprowadzając ludzi w błąd i zaświadczając nieprawdę.
[2013-02-12 10:53]

JKarp

..." To drażni mnie jak ktoś zakłada wyimaginowanego twora i jeszcze go nazywa stowarzyszeniem, wprowadzając ludzi w błąd i zaświadczając nieprawdę. ..."
ło matko...:-)))))))) [2013-02-12 11:16]

..." To drażni mnie jak ktoś zakłada wyimaginowanego twora i jeszcze go nazywa stowarzyszeniem, wprowadzając ludzi w błąd i zaświadczając nieprawdę. ..."
ło matko...:-))))))))

hm....
[2013-02-12 15:26]

Roxola

hm....

Odstawcie kawę i nie pijcie jak czytacie posty !  ....ja zrobiłam ten błąd.  [2013-02-12 15:51]

hm....

Odstawcie kawę i nie pijcie jak czytacie posty !  ....ja zrobiłam ten błąd. 

Nie pijam kawy więc raczej palpitacji nie będzie:)
[2013-02-12 15:54]

Roxola

hm....

Nie tyle o palpitację chodzi, co o zamach na moje życie przez uduszenie ;)
[2013-02-12 15:58]

ryukon1975

Ja takiego nie założyłem ale coś w jest w tym że wszystkim nagle zrobiło się wesoło. :)
[2013-02-12 16:04]

Zander51

Śmiejcie się... A kto biednemu autorowi podpowie z czego te zamachy robicie na własny sprzęt  ? Life is brutal...
[2013-02-12 16:06]

JKarp

CześćMateusz wiesz, że nam browara wisisz?Podtrzymujemy Twoje zapytanie na wszystkie sposoby :-)W wypadku przeciwnym niebyt internetu wessał by Twój post już dawno :-)JK [2013-02-12 16:07]

JKarp

Śmiejcie się... A kto biednemu autorowi podpowie z czego te zamachy robicie na własny sprzęt  ? Life is brutal...

Jak ktoś by potrzebował: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic341946.html http://forum.pclab.pl/topic/722598-Czyszczenie-monitora-czym/
JK [2013-02-12 16:10]

hm....

Nie tyle o palpitację chodzi, co o zamach na moje życie przez uduszenie ;)

Kętrzynianin ochłonie, przemyśli i zrozumie swój błąd:)
[2013-02-12 16:13]

Zander51

Na to bym nie liczył, tak jak i na podwyżkę. Chyba, że cen...
[2013-02-12 16:19]

JKarp

" Kętrzynianin ochłonie, przemyśli i zrozumie swój błąd:)"
Teraz ja napiszę:Hm....
Dobra - całkiem serio. Mateusz stawia wszystkim co się wypowiedzieli przez ostatnie dziesięć minut piwo .Zakończmy naszą ostrą dyskusję bo przyjdzie " Pan Modelator " i nam wszystkim da popalić ;-)JK

[2013-02-12 16:21]

mateuszwos

" Kętrzynianin ochłonie, przemyśli i zrozumie swój błąd:)"
Teraz ja napiszę:Hm....
Dobra - całkiem serio. Mateusz stawia wszystkim co się wypowiedzieli przez ostatnie dziesięć minut piwo .Zakończmy naszą ostrą dyskusję bo przyjdzie " Pan Modelator " i nam wszystkim da popalić ;-)JK

Umówmy się tak. Jeśli Redakcja odpowie mi na zadane pytanie wówczas kupuję kratę piwa i wysyłam nad Wisłę w weekend majowy. Wszyscy wypowiadający się w tym wątku na priv otrzymają adres i kolejny zlot wedkuje.pl gotowy.

Jest tylko jedno małe "ale"
...ale redakcja najpierw musi udzielić odpowiedzi:)
[2013-02-12 16:54]