Zalogowałem się cudzym koncie

/ 7 odpowiedzi
Kliknąłem normalnie zaloguj, a tu patrze, że za znajomego mam Artura z Kętrzyna, którego nielubię. Wyloguje się z tego konta i zobaczę, czy wróci wszystko do normy. Jak nie to pomocy jak odzyskać konto??? Cyrk normalnie. Mam dostęp do poczty nieznanego mi użytkownika. Możecie napisać do właściciela konta i nic nie będzie o tym wiedział.
BONA


Halo na dwa kąta mogę się logować. Raz mi wyskakuje moje, a drugi BONA. (2013/11/14 12:18)

BONA


No i cisza, będę miał zabawę jak będę mógł się zalogować na wasze kąta:). Ostatni raz proszę kogoś kompetentnego o interwencje. Nie mówcie, że nie ostrzegałem. Co mam zrobić?? Napisać do użytkownika BONA ze swojego właściwego kąta??? Nic nie kombinuje, po prostu tak się dzieje, że jak wciskam zaloguj to raz z 1 raz 2 kąta wchodzi. (2013/11/14 13:51)

zbynio5o


Spróbuj napisać z KONTA, może sie uda. :) (2013/11/14 15:07)

lynx


No i cisza, będę miał zabawę jak będę mógł się zalogować na wasze kąta:). Ostatni raz proszę kogoś kompetentnego o interwencje. Nie mówcie, że nie ostrzegałem. Co mam zrobić?? Napisać do użytkownika BONA ze swojego właściwego kąta??? Nic nie kombinuje, po prostu tak się dzieje, że jak wciskam zaloguj to raz z 1 raz 2 kąta wchodzi.

Konta a nie Kąta. Kąt to jest w geometrii. Aż w oczy razi. (2013/11/14 18:11)

Jack14


Kolego "BONA" normalnie się logowałeś czyli podałeś login hasło i już masz znajomego "Artur z Kętrzyna" jeśli tak to ja osobiście pierwsze info wysłałbym właśnie do "Artura", a nie wszem i wobec ogłaszał tu na forum.

To że jakimś dziwnym trafem masz go w profilu jako "znajomego" nie oznacza, że jesteś zalogowany jako "Artur..."

Na koniec dodam tylko, że wpis, który zrobiłeś w "pokoju HydePark" nie pomoże w rozwiązaniu problemu jedynie info do redakcji z opisem problemu może "za jakiś czas :-)" pomóc.

(2013/11/14 19:13)

Artur z Ketrzyna


P. Jacku, jeśli mnie nie lubisz trudno, nie wiem za co itd. Możesz zarządzać znajomymi i wykasować mnie ze swego konta.

Ps. widocznie zaakceptowałeś moje zaproszenie. A wystarczyło zamknąć wiadomość i skasować.
A może Bona mnie zaakceptował, a ty się bulwersujesz.

Co zrobić w takim przypadku (logowania na innym koncie)?
 Wykasuj cokes, i odśwież przeglądarkę. Wtedy nie będzie pamiętać loginu i hasła Bony. Zapiszesz swoje hasło i login (zapamiętaj mnie na tym kompie). I wszystko powinno wrucić do normy...
(2013/11/14 21:30)

Jack14


Żeby nie zaśmiecać forum wysłałem do ciebie wiadomośc prywatną, którą mam nadzieję zrozumiałeś. (2013/11/16 17:14)