Zalew Siemianówka

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich:) mam do was kilka pytań dotyczących zalewu Siemianówka.
 Wybieram się na w/w zalew na wędkowanie spiningowe, czy orientuje się ktoś z was gdzie można wykupić jednodniowe pozwolenie na wędkowanie na tym zalewie ?? jaki jest koszt takiego pozwolenia ?? i czy jest jeszcze na tym zalewie ryba drapieżna ?? bo z tego co czytałem na innych forach są rozstawiane siatki i regularne odławianie ryby !
czekam na informację . Pozdrawiam i życzę połamania kija :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

fasr789

Witam ja bym raczej odpuścił sobie zalew Siemianówka, powoli staje się typowa pustynią jeżeli chodzi o ryby, (2013/11/06 15:07)

fasr789

Ja tęsknie za Siemianówka sprzed 6-8 lat. w sprawie pozwoleń to się nie orientuje (2013/11/06 15:09)

LeoAmator

Na  Siemianówkę  wystarczy zwykłe pozwolenie które wykupujesz w każdym sklepie wędkarskim na terenie okręgu .To już nie jest woda specjalna. (2013/11/07 21:20)

daro254

Witam,może trochę po czasie, ale jak najbardziej na temat.Co do rozstawiania sieci i ja sporo czytałem. Byłem tam w sierpniu 2013r i przyznam, że nie było tak najgorzej, jak jest to czasem opisywane. Pierwszego dnia razem ze szwagrem złapaliśmy dwa szczupaki 55cm i 62cm (kolejne dwa się spięły), i suma 142cm... sumów podobno jest bardzo dużo. Następnego dnia wypłynęliśmy w towarzystwie naszych Pań..., które też chciały powędkować i rezultaty były już mizerne. Jeśli chodzi o pozwolenie, to nie pamiętam, ale chyba coś koło 30zł za trzy dni i wykupywałem od gościa, który miał wypożyczalnię sprzętu pływającego przy plaży od strony wioski Rybaki. W zeszłym roku obowiązywało porozumienie z okręgiem mazowieckim (nie wiem jak w tym).Osobiście polecam. Niesamowity klimat i przyroda. (2014/02/10 16:32)