Zaloguj się do konta

Zalew Czorsztyński

utworzono: 2012/02/22 09:55
cocaine

Witam proszę o małe wskazówki odnośnie zalewu Czorsztyńskiego w tym roku zamierzam z Rożnowa zacząć wędkowanie na Czorsztynie tylko za bardzo nie wiem nic o tym zbiorniku,gdzie najlepiej z feederkiem i matchówką się udać blisko auto zostawiając z góry dziękuję.Pozdrawiam.
[2012-02-22 09:55]

covent

Generalnie feeder nie jest popularny na Czorsztynie - zdecydowanie spinning i to z lódki.

Poczytaj poniższy artykul; są tam wypowiedzi 2 uznanych wędkarzy na temat tego lowiska.

Czorsztyn


Jeśli chodzi o wędkowanie z brzegu musisz dokladnie zapoznać się z pozwoleniem ponieważ jest  tam kilka miejesc gdzie nie wolno lowić z brzegu (np rezerwat Zielone Skalki) zbiornik jest dobrze pilnowany więc trzeba zapoznać się z regulaminem.

[2012-02-22 15:06]

cierpliwy1

Też w tym roku 1-ego lipca wybieram sie na Czorsztyn,praktycznie  jestem tam co roku .Mam pytanie jaka jest obecnie sytuacja można pływać na silniku spalinowym czy nie .Był czas ,że pływałem 5-ęcio konnym i było super ,potem nie wolno było ,choć  widzę ,ze przy żaglówkach ludzie mają.Proszę o odpowiedź.
[2012-02-22 16:27]

cocaine

Dzięki za podpowiedz ale spining raczej odpuszczam w zeszłym roku byłem na wycieczce nad zalewem jest fajne miejsce ok.3--4 km. za zamkiem w Czorsztynie z głównej drogi jest zjazd w prawo ok 1 km utwardzona droga kończy sie nad samą wodą mini parkingiem.Kilku wędkarzy moczy kijaszki (feederki) kilka leszczyków i płotek,jest mowa w w/w artykule  o zakazie nęcenia dziwna sprawa bo wszyscy w tym dniu nęcili...czekam do kwietnia i atakuję Czorsztyn.Pozdrawiam Krystian.
[2012-02-22 16:53]

fkuzi555

witamna chwile obecna nadal jest zakaz plywania na spalinie. pozostaje elektrownia albo wioslowanie. na chwile wolno bylo plywac, gdyz pojawila sie luka w uchwale dot tego zbiornika, ale z tego co wiem jest juz zalatana.
a tak na marginesie - ludzie na wiekszych lajbach plywaja na spalinach, a elektryk jest w razie W. ;) [2012-02-22 16:54]

fkuzi555

jesli chodzi o necenie jest jakis limit wrzucanej zanety. niestety nie pamietam jak duzy, ale necic jako tak wolno [2012-02-22 16:56]

cocaine

Witam czy ktoś był na czorsztynie jaka sytuacja z rybkami???

[2012-05-14 11:36]

covent

Ja tam pojadę dopiero na sandacza z lódki. Parę dni temu znajomy byl przy moście na Bialce na nocce ale wrócil z o kiju - grunt. [2012-05-14 14:09]

cocaine

To lipa wybieram się w piątek na spławiczek i feederka napiszę jak było :)
[2012-05-15 13:57]

cocaine

Witam byłem na Czorsztynie między Falsztynem a Nidzicą M A S A K R A przesiedziałem od 5 do 13 i się opaliłem kontaktu z rybką nie było feeder i match i nic kilka osób ze spiningiem ale też lipa coprawda pierwszy raz na ty łowisku ale efekty miały być inne w niedziele na Rożnów w celu poprawy kondycji psychicznej  :-)))
[2012-05-23 15:37]

walant

Witam ,Jaki poziom  wody jest na Czorsztynie bo zastanawiam się jak będzie z wodowaniem łodzi ?  [2012-06-04 11:36]

cocaine

Witam czy ktokolwiek ma inf. jak z rybkami na Czorsztynie ???
[2012-06-19 09:39]

walant

Pływałem 16 - 17   , Spining z łódki > klika małych sandaczy  40-48   kolega miał jednego miarowego na 67 . okonie w ogóle nie zainteresowane  namierzyliśmy duże stado przy brzegu ale zamiast atakować paprochy to przed nimi uciekały , w tych dniach strasznie zmieniał się poziom wody . Wybieram się w ten weekend tak samo na łódkę zobaczymy jak będzie ,  [2012-06-21 11:08]

zima004005

Witam! w te wakacje wybrałem się na Czorsztyn na połów sandaczy. w okresie 16-24 lipiec = 1 sandacz ok 48cm;-). Woda totalny beton nawet okonie nie współpracowały a jak już to mikro;-) Czy koledzy łowiący na tym zalewem mają lepsze efekty;-)??? Pozdrawiam
[2012-07-24 15:04]

krzysiek556

Mam zamiar wybrać się w maju lub czerwcu na to piękne jezioro. Jak wygląda sytuacja z rozbiciem namiotu np w miejscowości  Kluszkowce lub Maniawy
Chciałbym nastawić się głównie na białą rybę ewentualnie  w grę wchodził by szczupak lub okoń.
Chyba ze ktoś ma inną propozycje odnośnie miejscowości to proszę pisać dodam że będę tam pierwszy raz :)    [2013-01-31 21:31]

cocaine

Witam POMOCY co sie dzieje na Czorsztyńskim może ktoś był w ostatnich dniach?????? [2014-05-07 11:27]

cocaine

Ponawiam pytanie czy ktoś był ostatnio na zbiorniku jakie wyniki? [2014-05-18 06:59]

andwie

wiało mocno ok.8 i masa wody [2014-05-18 21:47]

cocaine

Witam z tego co mi Misiek22 pisał sytuacja nieciekawa masa wody i niepredko będzie można powedkować na roznowie pewnie tak samo więc nici z wedkowania (przez tydzien :(    )mam nadzieje ze do soboty wszystko sie unormuje. [2014-05-19 07:27]

cocaine

Ktoś może odwiedzał zbiornik ostatnimi dniami?????
[2014-05-22 12:23]

cocaine

najbliższy weekend na rybki ktoś się wybiera    ??? [2014-05-26 08:51]

young

Witam, aktualnie dostęp do wody utrudniony jest wiele błota na brzegu od strony Kluszkowiec/Maniowy...ryby trzeba szukać ale powoli powraca woda do "swojego stanu" więc może wrócą na stare śmieci;)
Przed wczoraj tylko na spławik kilka płotek i okonków...chwilowo spining nie wchodzi w rachubę szkoda przynęt...mnóstwo śmieci w jeziorze i wieeele zaczepów. A łódka wiadomo wkrótce:)
Jako że mieszkam 200m od jeziora jak jakieś pytania dotyczące warunków od "świeżaka" polecam się:)
[2014-05-30 15:28]

dani007

Witam,
Do Young--- Drogi kolego którą część Czorsztyna polecasz a konkretnie gdzie można rozbić namiot blisko wody ?Z góry dziękuję za inf.:)
[2014-06-23 16:24]

dani007

Witam, aktualnie dostęp do wody utrudniony jest wiele błota na brzegu od strony Kluszkowiec/Maniowy...ryby trzeba szukać ale powoli powraca woda do "swojego stanu" więc może wrócą na stare śmieci;)
Przed wczoraj tylko na spławik kilka płotek i okonków...chwilowo spining nie wchodzi w rachubę szkoda przynęt...mnóstwo śmieci w jeziorze i wieeele zaczepów. A łódka wiadomo wkrótce:)
Jako że mieszkam 200m od jeziora jak jakieś pytania dotyczące warunków od "świeżaka" polecam się:)



Witam,
Do Young--- Drogi kolego którą część Czorsztyna polecasz a konkretnie gdzie można rozbić namiot blisko wody ?Z góry dziękuję za inf.:)


[2014-06-23 16:25]

werewa100

Witaj kolego mam pytanie podpowiedz gdzie dobre miejsce na leszcza na CZORSZTYNIE oprócz HUBY. Pozdrawiam
[2014-07-26 19:18]

werewa100

Witam do kolegi YONG mam pytanie podpowiedz jakas dobra miejscówke oprócz HUBY z dobrym dojazdem na grunt leszcza z góry dziekuję.Pozdrzwiam
[2014-07-27 08:41]