Zaloguj się do konta

Zalew Murowaniec

utworzono: 2011/04/26 21:51
lukaszmisiek2

Witam wszystkich jak tam wygląda sprawa z braniami na tym zalewie i czy coś bierze,poniewarz chciałbym się tam wybrać w wekeend i gdzie polecacie miejscówki poniewarz będę tam pierwszy raz. Podziękował i połamania kija. [2011-04-26 21:51]

gral

Heh Murowaniec w długi wekend? Siadaj tam gdzie będzie wolne, o ile wogule  będzie :)
[2011-04-26 22:15]

auratus 2

Z miejscem będzie ciężko w majowy weekend . Jeśłi chodzi o rybki to byłem dwa razy i lipa totalna . Biorą małe niewymiarowe karpiki i nic więcej aż się serce kraje , że takie małe zostały wpuszczone . [2011-04-27 07:41]

pike2

Ja dzisiaj byłem, miejsce znalazłem i nawet połowiłem, okazów nie było, bo linek, płocie, leszczyki i jazie, wszystko na spłaiwik. Wędkarzy tylu na jednym łowisko nie widziałem, jak w kościele. [2011-05-02 00:39]

krzysiek75

nie wiem ,czy koledzy słyszeliście , ale podobno na Murowańcu od strony cypla jest zakaz wjazdu samochodem ,jakaś ścieżka rowerowa czy coś...
[2011-05-15 13:27]

dizzy76

Koledzy!Napiszcie jak tam teraz na Murowańcu?Jeździmy w różne miejsca - Wisła, Sulejów ale wszędzie się lipa porobiła, czy na Murowańcu jest trochę ryby, można coś powędkować?Jak z miejscami i dojazdem.\Będę wdzięczny za każdą odpowiedź Pozdrawiam 'P.S. Na Sulejowie ostatnio nic nie bierze, jakaś płoteczka czy leszczyk, ale ogólnie słabizna - jeździmy w okolice ujścia Luciąży bo na zalewie słyszałem że jeszcze gorzej:-) [2011-06-06 07:02]

dizzy76

Koledzy!Napiszcie jak tam teraz na Murowańcu?Jeździmy w różne miejsca - Wisła, Sulejów ale wszędzie się lipa porobiła, czy na Murowańcu jest trochę ryby, można coś powędkować?Jak z miejscami i dojazdem.\Będę wdzięczny za każdą odpowiedź Pozdrawiam 'P.S. Na Sulejowie ostatnio nic nie bierze, jakaś płoteczka czy leszczyk, ale ogólnie słabizna - jeździmy w okolice ujścia Luciąży bo na zalewie słyszałem że jeszcze gorzej:-) [2011-06-06 07:02]

krzysiek75

też jestem ciekawy co na Murowańcu, ale na razie cisza w eterze,może koledzy tam nie łapią...
[2011-06-15 20:41]

lukaszmisiek2

Witam byłem na nocce z soboty na niedziele i w niedziele do 13.00 w nocy lipa jedno branie węgorz ok30 cm.Ale od rana brały leszczyki takie około 30 cm i to wszystko. Pozdrawiam i połamania kija. [2011-06-15 22:25]

auratus 2

Witam . Byłem na nocce w poniedziałek . Ogólnie lipa totalna . W nocy dwa podniesienia na filecika ale nie do zacięcia , dwa niewymiarowe linki na rosówkę . Rano kilka "klapioków" po około 25 cm i nic więcej . Tak , że wróciłem bez ryby :( .
[2011-06-16 09:51]