Zaloguj się do konta

Zalew Zegrzyński - opuszczony ośrodek

utworzono: 2011/03/15 17:18
adamoski

W sobotę robiłem rekonesans miejscówek i zauważyłem , że opuszczony ośrodek koło WDW został zamknięty, prawdopodobnie pojawi się tam nowa inwestycja, niestety my wędkarze straciliśmy fajną miejscówkę.  [2011-03-15 17:18]

getka

dokładnie Adamie został on zamknięty już w tamtym roku na koniec lata...
sam tam spędziłem pera ładnych weekendów, z tamtąd nie wychodziło się bez  ryby.. zamknęli prawdopodobnie przez wandali którzy podpalali te opuszczone domki, a szkoda miejscówka jedna z lepszych można było blisko samochód zastawić i miejsce spokojne.

szkoda może jeszcze wrota się otworzą..
[2011-03-15 18:43]

adamoski

A znasz jakieś inne miejsce nad Zalewem , gdzie tak komfortowo można podjechać autem?  [2011-03-16 17:52]

TomN83

dalej też zamkneli ja łowiłem przy hotelu mazowsze teraz jest kamera i jak podjedziesz za zakaz to ochrona chodzi po wale i dr.e mo..e czyj to samochód karzą przestawić dalej a to już ładny kawałek ;((((( niedługo cały zalew będzie bez dogodnych miejscuwek ;(((((((( [2011-03-16 22:46]

getka

jak zamknęli ten ośrodek to śmigałem w okolice mostu na Serock, w kierunku z Serocka przed samym mostem jest wjazd można zostawić samochód, na słupie jest kamerka i są latarnie także miejsce jest spoko (ale już nie to co tam) miejsca jest trochę trochę osób się tam mieści, ale warto zawsze być godzinę wcześniej niż się planuje wtedy możesz zająć te lepsze miejsca. kilka razy byłem ale tylko przejazdem w Arciechowie  tam tez jest dobry dojazd samochód zostawiasz pod wałem i ruszasz na połów ale tam trzeba znać już miejsca.
pzdr. 
[2011-03-17 21:11]

adamoski

Na arciechowie prawie całe zeszły sezon spędziłem, tyle , że tam już Narew a nie zalew i woda do najspokojniejszych nie należy:)  Dalej w tamta stronę niedaleko jest jeszcze Kuligów nad Bugiem , mówią , że jest przełowiony, ale ja z sentymentu chyba tam jeżdżę , rybka zawsze jakaś się trafi , a miejscowi lubią przysiąść i pogadać - tylko na krowy uważać trzeba bo znienacka od tyłu podchodzą:)   [2011-03-17 22:15]

getka

Na arciechowie prawie całe zeszły sezon spędziłem, tyle , że tam już Narew a nie zalew i woda do najspokojniejszych nie należy:)  Dalej w tamta stronę niedaleko jest jeszcze Kuligów nad Bugiem , mówią , że jest przełowiony, ale ja z sentymentu chyba tam jeżdżę , rybka zawsze jakaś się trafi , a miejscowi lubią przysiąść i pogadać - tylko na krowy uważać trzeba bo znienacka od tyłu podchodzą:)  

ee to już moje strony:) "rzut kamieniem do mnie"  choć powiem że nie łowiłem tam jeszcze a mam najbliżej tam właśnie:P  zostaje jeszcze Słopsk ale że woda cała czas wysoka to niema jak dojechać... no i Młynarze ale tan nie znam miejsc do łowienia...
[2011-03-18 21:39]

TomN83

ja tam lubię odnogi bugu Stasiopole-Kuligów ładnych karasi tam połapałem w zeszłym roku. W tym na razie można zapomnieć o tych miejscach całkiem zalane;( [2011-03-18 22:28]