Zalew w Kraśniku, a łowiska w Hrubieszowie

/ 7 odpowiedzi

Witam. Mam pewien dylemat. Na długi weekend majowy mam zamiar wyjechać z tatą na wypoczynek.

Mam na oku dwa miejsca Hrubieszów i Kraśnik. Lecz nie mam pojęcia które z tych dwóch miast wybrać. Wiem, ze w Kraśniku jest zalew, podobno niezbyt czysta woda, ale jest dobrze rozbudowany pod względem turystycznym i wędkarskim. O Hrubieszowie nic nie wiem, podobno jest tam trochę jezior, a nie mam zamiaru od razu go skreślać. Dla tego pytanie do was. Wie ktoś jakie warunki na prawdę są w jednym i drugim miejscu?

Jeśli chodzi o Kraśnik to prosiłbym informacje o jakiś agroturystykach, oraz na na jakie ryby się przygotować by mieć największą frajdę z wyjazdu. Jeśli chodzi o Hrubieszów to każda informacja mile widziana ;P

Senders

To co nikt mi nie pomoże?... (2012/04/01 19:52)

Pasat71

Jeśli chodzi o Hrubieszów to mieszkałem tam trzy lata ale jezior to tam niema  jedynie to masz do dyspozycji rzekę..  huczwa.  (2012/04/01 20:24)

Senders

A byłbyś troszkę hojniejszy w szczegóły? Bo ja na prawdę nic o tych miejscach nie wiem, a Ciągną mnie tam znajomi. No chyba, że ostatnio tam byłeś tak dawno temu, że nie pamiętasz ;P (2012/04/01 21:17)

jarsa70

Ja od 10 lat jeżdzę do Horodła to jest 10 km od Hrubieszowa , łowię na rzece Bug > Zaczynam od czerwca szczupaki , sandacze , klenie , jazie multum . Białoryb zatrzęsienie . Nie wiem czy już rzeka jest w korycie . Czym niższy stan wody tym lepiej . Federki z dobrym dociązeniem troszkę zanęty i efekty murowane . (2012/04/02 10:35)

Senders

Ok dzięki za info ;] Jeśli ktoś by był jeszcze z Kraśnika, to bardzo zapraszam do podzielenia się swą jakże niezbędną mi wiedzą ;) (2012/04/02 17:45)

popek20

Ja kolego lapie na zalewie w Kraśniku jezeli chodzi o ryby to w maju spokojnie mozna poszukac juz szczupaka nie spodziewaj sie duzych sztuk ale takie od 50 -60 powinny jakies sie trafic . Nastepnie mozesz sie nastawiac na karpia oraz karasia na karpia proponuje proteinke albo kukurydze najlepsza jakas zapachowa a karas to zalezy od pory i na co ma ochote trafiaja sie liny ale to tak kolo czerwca dopiero. Jak bylem w kole Krasniku 2 lata temu to wiedzialem co wpuszczali co sezon teraz niestety niewiem . Moj rekord z tamtego sezonu to karpik 7.5 i szczupak 72 . A jezeli chodzi o agroturystyke to nie pomoge bo niewiem . Wiem tyle ze powstaly jakies domki kolo zalewu ale do kogo pytac dzownic nie mam pojecia pozdrawiam i zycze połamania kija jezeli wybierzesz Kraśnik (2012/04/02 18:51)

Senders

Dzięki ;) To jedyne co mi zostaje to poprosić znajomych na miejscu o pomoc w znalezieniu jakiegoś lokum, bo w sprawach wędkarskich raczej mi nie pomogą xD Dzięki wielkie za pomoc ;) (2012/04/02 19:35)