Zalew Sulejowski i Pilica - miejscówki

/ 8 odpowiedzi
Witam, mam pytanie odnośnie miejscówek na zalewie sulejowskim i pilicy w okolicach Sulejowa lub za zaporą.Jakie miejscówki polecacie 
Pike000


Witam
Często bywam nad zalewem w Barkowicach z racji wypożyczalni łódek,mam tam kilka fajnych miejscówek.
Sądząc po twoim avatarze nastawiasz się na spinning więc najlepsze efekty osiągniesz tam z łódki,z brzegu łatwiej idzie z żywcem.
Sam ostatnio chodzę z brzegu z racji zamkniętej już wypożyczalni i jak na razie nic po za wymiar nie udało mi się wyciągnąć a szczupaka tam pływa sporo okonia i sandacza również. (2015/12/07 20:18)

Sith


Ostatnio (23-25 października) spędziliśmy w gronie kilku znajomych wędkarzy weekend nad Zalewem. trzej Koledzy wędkowali z łódki w okolicach Barkowic - bida z nędzą. Mimo posługiwania się ehosondą nie udało im się nic złowić.
My we dwoje próbowaliśmy szczęścia z brzegu, z betonowej opaski na południe od przystani żeglarskiej Szturnogi. Wraz z nami moczyło zestawy i spinningowało kilkunastu wędkarzy. Przez dwa dni po cztery godziny, żadnych brań. w Sobotę udało mi się zaciąć szczupaka około 60 cm, ale po wysztrandowaniu wyczepił się i w baletowych lansadach wrócił do domciu.

Do niedawna niezłym łowiskiem był odcinek Pilicy i starorzecze powyżej Sulejowa wzdłuż ul. Podkurnędz i jeszcze wyżej w miejscowości Kurnędz w okolicach i powyżej Międzynarodowego Ośrodka Integracji. Ostatnio tam nie byłem, ale zakola rzeki obfitowały tam w liny, okonie i szczupaki.

Jako dobre łowisko boleni i okoni wspominam też rozlewisko nieco powyżej miejscowości Teofilów i rejon mostu na drodze nr 48, od Inowłodza do Zakościela i Fryszerki.
(2015/12/08 15:20)

Pike000


Echosonda w okolicach Barkowic nie ma sensu co innego w okolicach mokrych-moje zdanie.
Ja jestem tam cały sezon i zdarzyło się może ze 3 razy że nic nie wyciągnąłem,co prawda jakichś wielkich osiągnięć nie mam ale mnie osobiście cieszy każda złowiona ryba.Jeśli chcecie mogę wstawić swoją mapkę okolic Barkowic,tylko czy to dobry pomysł... (2015/12/08 22:06)

mateusz-laski


Dziękuję wszystkim za pomoc. Na 
pewno się przyda :) (2015/12/09 15:04)

Pike000


daj jakiś namiar podeślę ci mapkę na maila  (2015/12/09 19:59)

mateusz-laski


Mój e-mail to fulcrum0703@interia.pl (2015/12/09 20:45)