Zalew Sulejowski silnik spalinowy za i przeciw

/ 107 odpowiedzi
mlody009

koledzy a jak z tym spuszczaniem wody z sulejowa, i walka z sinicami ?? (2013/04/14 18:11)

paawel1

Otrzymaliśmy aparaty  fotograficzne, kamery i nie będziemy się uganiać za łodziami, robimy zdjęcie z datą, godziną , policja wzywa i oj boli, tak mamy robić.Straz Rybacka.
http://www.tomaszow-tit.pl/artykul,Motor%C3%B3wek_na_zalewie_nie_bedzie,13371.html

Ja pitolę znowu ORMO!!!! Ale to nic w porównaniu z tobą @inkognito466 Jesteś bardziej pusty niż bęben murzynka jeśli dla Ciebie artykuł z TIT-u jest podstawą prawną, to ja idę do gazety i nasmaruje im artykuł żeby dopuścili silniki i po sprawie. Ale z Ciebie NIEKOMPETENTNY PUSTAK!!!!
Teraz to już mażę o spotkaniu z tobą nad wodą! A za głupie linkowanie po kilka razy tego samego otrzymujesz piękny żółty kartonik.  Na razie nie będę ich usuwał niech ludzie zobaczą twoją "mądrość". Mam nadzieję że trafię Cię nad wodą.
Pozdrawiam
P.S. Jeśli mamy taką straż rybacką to .... (2013/04/16 07:55)

paawel1

koledzy a jak z tym spuszczaniem wody z sulejowa, i walka z sinicami ??
To tak jak z tym artykułem

inkognito466
Beznadziejny głupi i bez sensu
To był żart na 1 kwietna (2013/04/16 07:58)

dizzy76

A dostaliście instrukcję obsługi? (2013/04/16 14:05)

dizzy76

A dostaliście instrukcję obsługi? do tych kamer?
(2013/04/16 14:06)

inkognito466

Nie będę się zniżał do poziomu barana żeby sobie pobeczeć.A gwoli wyjaśnienia :Ja nikomu nie ubliżam.
kultury masz kolego tyle co brudu za paznokciem. (2013/04/17 10:58)

dizzy76

Nie będę się zniżał do poziomu barana żeby sobie pobeczeć.A gwoli wyjaśnienia :Ja nikomu nie ubliżam.
kultury masz kolego tyle co brudu za paznokciem.

Może i nie ubliżasz ale spamujesz...Na konkretne pytania też nie odpowiadasz...Dlaczego? skoro podajesz się za Strażnika Społecznego to może oświeć nas i podaj podstawy prawne, dlaczego nie można używać silników spalinowych, na jakiej podstawie będziecie robić zdjęcia lub filmować ludzi?Skoro egzekwujesz przepisy to powinieneś je znać a nie mówisz że nie bo nie...Jak spotkasz mnie kiedyś nad wodą i będziesz kontrolował to zrobię Ci egzamin i zobaczymy jakie masz kompetencje, a jeżeli nie odpowiesz mi na pytania i nie będziesz wiedział podstaw prawnych to ja Ci zrobię koło pióra, bo to że chcesz ścigać kłusoli to bardzo szczytny cel i jestem jak najbardziej za tym, tak samo wszystkich którzy naruszają przepisy.Ale jeżeli nie wiesz co, gdzie i jak tylko robisz "co ci karzą" to nie tędy droga, jako osoba kontrolująca musisz mieć wszystko w jednym palcu.A ja po tych twoich wypowiedziach będę nagrywał wszystkie kontrole SSR i zobaczymy jakie macie kompetencje...Ja o swoje działania jestem spokojny i nie boję się ani SSR ani PSR ani innych służb bo wszystko co robię robię zgodnie z obowiązującymi przepisami i JE ZNAM !!! (2013/04/18 10:54)

andy73

"3 lipca wojewoda łódzki wydał rozporządzenie w sprawie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego (Dziennik Urzędowy Województwa Łódzkiego 248 poz. 1910 z 14 lipca 2006 r.). Paragraf 4 tego rozporządzenie to wykaz tego, czego w parku zakazano. Zakaz dotyczy m.in. używania łodzi motorowych i innego sprzętu motorowego na otwartych zbiornikach wodnych. A takim niewątpliwie jest Zalew Sulejowski." blockquote z titu. Jeśli to prawda to to jest podstawa prawna.

(2013/04/22 23:37)

inkognito466

I tu drogi kolego troszeczkę się mylisz bo znam bardzo dokładnie i przepisy i wszelkie dane na ten temat , ale jesli piszę że jest zakaz i ktoś z góry mi ubliża więc daję sobie spokój bo nie chcę się zniżać do jego poziomu.Napiszę to do Twojej kolego wiadomości a ci co ubliżają niech wypłyną a wtedy się przekonają po prostu.Wraz ze zmianą ustawy prawo wodne istniała szansa że od 31 grudnia 2012 będzie możliwość używania sprzętu wodnego o napędzie spalinowym jeżeli dotychczasowy wnioskodawca ustanowienia zakazu nie wniesie o jego kontynuację. I rzeczywiście nie wniósł. Jednakże zmiany przepisów w szczególności Ustawy o ochronie przyrody z 2004r. oraz wydane na jej podstawie Rozporządzenie Nr24/2006 z dnia 03 lipca 2006r. w sprawie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego  zakazują używanie sprzętu wodnego o napędzie spalinowym na wodach zbiornika Sulejowskiego pomimo wygaśnięcia ważności analogicznego zakazu wprowadzonego w r. 1974. przez Urząd wojewódzki  w Łodzi. Bez zmiany Ustawy o ochronie przyrody lub wprowadzenie odstępstwa dla obszaru Sulejowskiego brak jest możliwości prawnej użytkowania sprzętu motorowodnego.Zakaz  o którym mowa z mocy ustawy nie dotyczy statków  jednostek ratowniczych,  jednostek organizacyjnych właściciela  wód lub urządzeń wodnych zlokalizowanych  na wodach, inspektorów żeglugi śródlądowej, Państwowej i Społecznej straży Rybackiej, Nie będę więcej wyjaśniał Panie kolego, chyba to wystarczy.Dodam tylko że muszę znać przepisy chociażby z racji iż jestem delegatem na zjazd i walczę o to żeby jednak dopuścić silniki do 5-ciu koni dla wędkarzy z ważną kartą od świtu do zmierzchu.Sam jestem wędkarzem. A tych co na forum ubliżają po prostu ignoruję (2013/05/18 22:03)

inkognito466

Autentycznym Kolego a nie jakimś tam.Jeśli tak piszesz : jakiś tam to w takim bądż razie ja uważam Cię za jakiegoś tam wędkarza, z poważaniem/,. (2013/05/18 22:05)

inkognito466

Tak , dostaliśmy dokładną, nawet w stosunku do "tych" którzy potrafią ubliżać, zgrywać wszystkowiedzących a w rzeczywistości wiedzą tyle, ile zjedzą.Powinieneś się wstydzić bo ja się bardzo wstydzę za to że mamy Cię w swoich szeregach braci wędkarskiej. (2013/05/18 22:20)

inkognito466

Drogi kolego nam nie można nic kazać, nas uczą i szkolą w tym zakresie. (2013/05/18 22:26)

inkognito466

Napisałem Ci wszystko na temat zakazu ,dobrze że już wiem kim jesteś i chyba razem zagramy na tym bębenku i wytłumaczysz mi kiedy służyłeś w ormo bo widzę że doskonale się na tym znasz. (2013/05/18 22:31)

inkognito466

O naszych kompetencjach z pewnością będziesz miał okazję się przekonać tylko lepiej było by żebyś dokładnie zapoznał się jedna z regulaminem wędkarskim bo widzę że o etyce to raczej pojęcia Ci brak, do zobaczenia. (2013/05/18 22:34)

Romuald55

Taka to właśnie dyskusja....a póżniej jak przychodzi ponieść konsekwencje ...to Q.....a,co za kraj ta Polska;....a Obywatel co prawo ma poniżej pleców to kim jest ?! (2013/05/18 22:51)

inkognito466

Z wielką przyjemnością miły Panie i faktycznie uświadomię Pana wszystkowiedzącego i wprowadzającego w błąd kolegów. (2013/05/19 06:14)

inkognito466

Nie mam zbytnio czasu tu zaglądać i już wyjaśniłem tą kwestie a jeśli chodzi o twoje boleści to odsyłam do lekarza i niekoniecznie  do internisty. (2013/05/19 06:21)

inkognito466

Dokładnie kolego. Wymądrzać się i popisywać na forum pod pseudonimem jest o wiele łatwiej niż stanąć oko w oko i porozmawiać.Dlaczego nie ma tych Panów na zebraniach ?Zadając pytania uzyskali by odpowiedż konkretną ze szczegółami.Ich obecność w kole ograniczona jest do wykupienia znaczków na następny sezon,Ja się nie ukrywam i staram się w miarę możliwości pomóc każdemu wędkarzowi ale jeżeli z góry ktoś jest na nie i zamiast zapytać , zaczyna od inwektyw ? Pozostaje mu przekonać się na własnej skórze. A ja pomimo wszystko zapraszam do dyskusji  ale w normalnym tonie koleżeństwa.02,06, mamy zjazd delegatów PZW i już po raz kolejny występujemy z wnioskiem o dopuszczenie silników o mocy 5-ciu koni dla wędkarzy z ważną kartą wędkarską i zapewniam Cię że bardzo się o to staramy.A wszelkie wnioski, zapytania chętnie wyjaśnię, proszę zgłosić do koła 28 Sulejów, chętnie się z Państwem spotkam, z tymi co chcą coś wiedzieć i z tymi co już wiedzą "wszystko " też.Nie mam nic do ukrycia.Bogdan JabczanikKomendant Społecznej  Straży RybackiejKoło 28 Sulejów.Z poważaniem. (2013/05/19 06:43)

inkognito466

Dokładnie kolego. Wymądrzać się i popisywać na forum pod pseudonimem jest o wiele łatwiej niż stanąć oko w oko i porozmawiać.Dlaczego nie ma tych Panów na zebraniach ?Zadając pytania uzyskali by odpowiedż konkretną ze szczegółami.Ich obecność w kole ograniczona jest do wykupienia znaczków na następny sezon,Ja się nie ukrywam i staram się w miarę możliwości pomóc każdemu wędkarzowi ale jeżeli z góry ktoś jest na nie i zamiast zapytać , zaczyna od inwektyw ? Pozostaje mu przekonać się na własnej skórze. A ja pomimo wszystko zapraszam do dyskusji  ale w normalnym tonie koleżeństwa.02,06, mamy zjazd delegatów PZW i już po raz kolejny występujemy z wnioskiem o dopuszczenie silników o mocy 5-ciu koni dla wędkarzy z ważną kartą wędkarską i zapewniam Cię że bardzo się o to staramy.A wszelkie wnioski, zapytania chętnie wyjaśnię, proszę zgłosić do koła 28 Sulejów, chętnie się z Państwem spotkam, z tymi co chcą coś wiedzieć i z tymi co już wiedzą "wszystko " też.Nie mam nic do ukrycia.Bogdan JabczanikKomendant Społecznej  Straży RybackiejKoło 28 Sulejów.Z poważaniem.
(2013/05/19 07:10)

inkognito466

Nagrywaj" kolego", przyda się jako materiał poglądowy jak zachowują się wedkarze Twojego pokroju. (2013/05/19 07:19)

inkognito466

Wątpię , a jeżeli już to Wasze, Mykanowskie ale z pewnością nie na wodach  na których gościsz.A to świadczy o Twoim braku wiedzy. (2013/05/19 15:28)