Zalew Sulejowski - Barkowice Mokre

/ 14 odpowiedzi
Witam.Czy ktoś z odwiedzających ten portal wędkował na zalewie sulejowskim w okolicach Barkowic bądz Barkowiic mokrych.Wybieram się na dwa dni a w tym roku jeszcze nie byłem wiec może ktoś byłby w stanie pomóc.Z góry dziękuje i pozdrawiam
Tuszek


Pytaj tutaj szybciej dostaniesz odpowiedz, bylem na mokrych na nocy z soboty na niedziele, skromnie powiem szczerze leszcz jeszcze nie ruszył ale drapieznik jak najbardziej..

http://forum.wedkuje.pl/post/zalew-sulejowski-i-pilica-bierze-juz-cos/244600/2675 (2012/06/20 01:02)

andriu46


Po przeczytaniu tego to trochę mnie zniechęca ale raczej się nie poddam.A może któryś z kolegów mógłby polecić jakieś ciekawe miejsce na rybki gdzie można posiedzieć na noc i trochę powędkować.Składkę mam opłaconą w sieradzkim okręgu. (2012/06/20 22:04)

Mietusik


…nie ważne gdzie masz opłacone składki…wędkarz to wędzarz…:)
Jeżeli planujesz wypad na jedną noc, w tym okresie, to trudna sprawa. :(
Z jednej strony prywatne działeczki, z drugiej „zielone ludki” i szlabany.
Mogę Ci zaproponować : „Wysoki Brzeg”, „Przewężenie” w Barkowicach, lub „Betony” przy tamie.
To wszystko za darmo, ale można inaczej.
Można wypożyczyć łódkę za „kilka zeta” i popłynąć gdzie się chce.
Jest Stanica Wędkarska w Barkowicach, gdzie można za „…naście” zeta wynająć łódkę na całą dobę i zostawić auto za 5 zeta.
Ja osobiście omijam to miejsce z daleka, ale to osobiste powody.
Jak masz jakieś pytania, pisz śmiało, jak nie ja, to ktoś inny na pewno Ci doradzi…:) (2012/06/20 23:00)

Tuszek


Mietusik cena za auto na barkowicach to teraz 6 zeta... niestety i wkur.. nie wiem za co, wychodzi na to ze to zbiornik komercyjny bo gdzie nie pojade to musze płacic za auto, ostatnio zaczely leszcze brac na karolinowie i treście ale w tym 1 msc szlabany a na treście jest oplata bodajże 5 zł ale nie bylem w tym roku jeszcze, także powodzenia i polamania, pozdrawiam. (2012/06/21 00:51)

andriu46


Kolego na Barkowicach byłem ostatnio w zeszłym roku ale zastanawiają mnie te betony przy tamie.Możesz dokładniej opisać gdzie to jest.A co do łódki na mokrych to jakoś w zeszłym roku było już ......dziesiąt zł (2012/06/21 19:58)

Mietusik


W gwoli wyjaśnienia….ja w tamtym roku za łódkę zapłaciłem 12 zeta, za auto 5 zeta.
W tym roku ceny mogły pójść w górę, bo przecież koszty utrzymania, inflacja, robocizna….i takie tam inne mydlenie oczu. Nie wiem jak sprawa się ma dla członków kół z innych miejscowości. Nie zmienia to faktu, że omijam to miejsce z daleka, kupiłem ponton i jestem niezależny.
Co do dojazdu to za chwilę przedstawię Ci go obrazkowo. (2012/06/22 11:35)

Mietusik


...tak jak obiecałem, na Betony ja zawsze dojeżdżam od strony Tomaszowa, Później skręcam w dróżkę zaznaczoną na czerwono. Tam auto możesz zostawić przy samej wodzie, a jak będzie wolna miejscówka, praktycznie łowić z auta.
Nie wiem jak z dojazdem po drugiej stronie Zalewu, czyli Tresta i Karolinów, może koledzy z Tomaszowa Ci podpowiedzą.:)


Jeżeli chcesz, aby obrazek był większy- prawy przycisk myszki i „otwórz obrazek”.:)



(2012/06/22 12:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

andriu46


Dzięki za mapkę może skorzystam.Powiedz mi jeszcze gdzie te łódki po 12 zeta,w zeszłym roku na mokrych płaciłem3 albo 4 dychy. (2012/06/22 22:28)

Mietusik


Stanica wędkarska w Barkowicach. (2012/06/22 23:55)

osmial


Mietusik - potraktowali Cię ulgowo - albo napisz z którego koła jesteś bo łódki wyporzyczane w ramach koła są tańsze dla członków. W Barkowicach jest pełna komercja, w zeszłym roku było coś koło 30 dyszek - nie pamiętam - w tym słyszałem, że jest 40 zł na dobę. Jak by ktoś sporo łowił to już lepiej zainwestować i kupić swoją łajbę jakąś albo ponton... (2012/06/23 00:22)

Mietusik


Jestem z tego samego koła, co Ty…   :D
Wypożyczyłem tam łódkę w tamtym roku… pierwszy i ostatni raz… !
Co tam się działo, gdy wypożyczałem łódkę to…historia… i nie warto jej opisywać. Chęć połowienia z łódki była silniejsza. Fakt, faktem zapłaciłem 12 zeta za łódkę+5 za samochód.
Było to w czerwcu, dzień później po mistrzostwach okręgu. Chciałem porównać swoje wyniki z wynikami mistrzów… :) (2012/06/23 01:04)

kowal 01


Witam kolegów po kiju.
Czy ktoś z was był ostatnio na rybach w rejonie stanicy z spiningiem?
mam w przyszłym tygodniu zawody spiningowe z łódki i nie wiem co się dzieję a mam spory kawałek aby dojechać i sprawdzić to osobiście.
Będę wdzięczny za szczerą odpowiedz. (2012/09/14 21:04)

KarolSpin


Dołączam się do pytania. W połowie listopada mam zamiar się wybrać na kilkudniowy spin z łodzi i był bym wdzięczny za pomoc we wskazaniu dobrych miejsc do obrzucania.  (2015/10/22 19:37)