Zaloguj się do konta

Zalew Sulejowski jakie opłaty za wędkowanie

utworzono: 2011/04/24 19:18
bar7064

Witam, chciałem sie wybrac z kolega na zalew sulejowski, mam pytanie jaka jest tam opłata za łowienie dniowe, na jakie ryby mozemy tam sie nastawic bo łowimy na spłaik, z gruntu, na żywca, spining, co mamy wybrać w którym miejscu bedzie dobrze łowić. [2011-04-24 19:18]

wacek36

co do opłat to nie pomogę ale co do ryb to oczywiście mogę.Najwięcej jest Leszcza i najłatwiej go złapać najlepsze brania niestety są nocą w dzień biorą słabo.Jeśli chodzi o pozostałe gatunki to jest tutaj prawie każda ryba jeziorowa :SZCZUPAK,KARP,SUM,SANDACZ i wiele innych ,te wymienione są najczęściej łowione
[2011-04-24 20:27]

wacek36

Kolego jeśli chodzi o miejsca do łowienia to bym polecał Barkowice Mokre,Bronisławów,Zarzęcin
[2011-04-24 20:32]

osmial

Kolego jeśli o mnie chodzi to na zalewie oczywiście połapać można leszcza z gruntu. Odradzam wypad na Barkowice, bo tam już rozstawili namioty stali bywalcy i pozostaną tam do października... o.O Bardziej polecam Barkowice Mokre, byłem wczoraj na przejażdżce rowerkiem i tylko jedno 'stanowisko' zajęte. Mokre to miejce gdzie jest stanica wędkarska, na pewno znajdziesz. Jeśli będziesz bardziej zainteresowany tym miejscem napisz prywatną wiadomość, a dokładniej opiszę gdzie się tam rozbić żeby połapać, w zeszłym roku sporo tam łowiłem.
Co do pory kiedy my tam zazwyczaj mieliśmy najwięcej brań to wieczór, tak do 23, i przed świtem do około 7 rano. Między 1, 4 śmiało można się zdrzemnąć, zazwyczaj mieliśmy brania tylko jakichś zbłąkanych rybek ;) [2011-04-25 02:51]