Zaloguj się do konta

Zalew Sulejowski-na co bierze tam leszcz?

utworzono: 2011/06/29 19:41
marioujazd

na co bierze teraz najlepiej leszcz na zalewie sulejowskim
[2011-06-29 19:41]

gral

Leszcz na zalewie prawie w ogule nie bierze. Łowią najczęściej się sztuki koło pół kilograma. Próbuj na makaron gwiazdki z robakiem białym bądź ryżem preparowanym
[2011-06-29 20:21]

PawelTM

Jak ja nienawidze takiego gadania "leszcz na zalewie prawie w ogóle nie bierze". Jak się nie umie zabrać odpowiednio dołowienia ryb to nie bierze... . Na zalewie na sprężyne zakładam ryż + makaron(dużo ok 3-4 cm jeszce poza hakiem) , a jeżeli łowie na Feedery to białe robaki +pinki i efekty są. [2011-06-29 22:09]

gral

Zapewniam cię że wiem jak się za to zabrać. Poza Trestą na Zalewie w tym roku bierze drobny leszcz,  a na Trestę nie jeżdżę bo nie lubię: po  pierwsze tłoku, po drugie  tachać tony gratów przez kawał lasu, o dojeździe zapomnij , no chyba że masz kaskę na mandaty. Zeszły rok o tej porze z dużym leszczem to był dzień do nocy w porównaniu z tym
[2011-06-29 22:22]

osmial

Jak ja nienawidze takiego gadania "leszcz na zalewie prawie w ogóle nie bierze". Jak się nie umie zabrać odpowiednio dołowienia ryb to nie bierze... . Na zalewie na sprężyne zakładam ryż + makaron(dużo ok 3-4 cm jeszce poza hakiem) , a jeżeli łowie na Feedery to białe robaki +pinki i efekty są.



PawelTM nie świruj kozaka, ja z kumplami też tak łowimy i się w tym roku praktycznie nie łapie rybek. Z resztą pare kluch i ryż to twój sposób na zabranie się za łowienie? Wydaje mi się w takim razie, że magii tu nie ma i każdy się tak zabiera. Przejdź do tematu gdzie nawałkowane jest już kilka stron o Zalewie i Pilicy i doczytaj, ludzie na łódkach pływają i widząc na echo pod sobą ryby efektów nie odnotowują, więc nie wierzę, że Ty z brzegu mega połowisz :P Imo. trzeba jeszcze trochę poczekać na porządne brania leszcza i już:) [2011-06-30 00:09]

1z2z3z4

na co bierze teraz najlepiej leszcz na zalewie sulejowskim

Kolego przed zakładaniem nowego wątku proponuje poszukać na forum - http://forum.wedkuje.pl/post/zalew-sulejowski-i-pilica-bierze-juz-cos/244600/325


[2011-06-30 11:42]

szczepcio

Jak ja nienawidze takiego gadania "leszcz na zalewie prawie w ogóle nie bierze". Jak się nie umie zabrać odpowiednio dołowienia ryb to nie bierze... . Na zalewie na sprężyne zakładam ryż + makaron(dużo ok 3-4 cm jeszce poza hakiem) , a jeżeli łowie na Feedery to białe robaki +pinki i efekty są.

Kolego na sprężynę zakładasz ryż+makaron?
[2011-06-30 13:28]

latawiec

Witam ten ryż to musi chyna być nasączony jakimś olejkiem inaczej szybko spadnie [2011-08-02 07:38]

Pawelski13

Wrzucasz go do słoika i zalewasz olejem jadalnym, postoi kilka godzin i można kłaść na haczyk. [2011-08-02 08:58]

latawiec

ok dziekuje a mozna go wrzucac do tych olejków do ciasta wanilia itp? [2011-08-03 15:15]