Zaloguj się do konta

Zalew Suchedniów - co z nim się dzieje?

utworzono: 2013/08/07 17:23
ISIU

co się dzieje z nasztm zalewem był kiedyś piękny,rybnya teraz sadzawka bajoro????????????????????może ktoś kompetentny odpowie na ten post???????? [2013-08-07 17:23]

Darek75

wszelkie skargi i zażalenia proszę składać pisemnie do UMIiG Suchedniów, tyle w tym temacie
[2013-08-10 09:18]

TheAndrewt1

I jak się tam napisze to co. Może mili " państwo" którzy tam pracują i są "kompetentni" w tego typu sprawach pomogą co. Nasz p. "burmistrz" to nasz piękny zalew mocno w .... . I jego odpowiedz na wszelki żale podejrzewam że była by tylko jedna - nie mam na to pieniędzy -   [2013-08-11 08:29]

Heestia

Z dużym opóźnieniem ale dodam coś od młodego pokolenia.

Zamulenie zalewu spowodowane prostowaniem meandrów to jedno..lecz jakże istotną sprawą jest:
1. Brak kontroli PZW na zbiorniku (samowolka, bez karty 60% łowi)
2. Zbiornik w ogóle nie zagospodarowany.. ( brak ścieżki na około)
3. Pełno ,,mięsiarzy'' <-- wstyd za ludzi.. (żeby było mało to głównie ludzie bez kart wędkarskich)
4. Zarybienia zbiornika ... szkoda gadać.
5. Ogólnie ludzie odpowiadający za to mają to w d...
6. Kto zezwala na zagrodzenie dostępu do zbiornika przez OSiR ?!?
7. Ogólny tok myślenia wędkarzy (głównie tych ,,doświadczonych") daje dużo do życzenia..

Jednym zdaniem: ,,Bagno, niegospodarność, ,,wędkarze" chodzą po ryby a nie na ryby..."

[2013-09-07 16:05]

ISIU

popieram kolegę nasz zalew cała władzama głęboko w d.... liczy się dla nich zysk i kasa nas Wędkarzy interesuje co dzieje się z pieniędzmi które wpłacamy,kiedyś zalew był  zarybiany co rocznie a teraz ??????????????????? [2013-09-11 20:15]

ISIU

skargi do Burmistrza a kim Ty kolego jesteś? [2013-09-11 20:18]

ISIU

nie odpisuj o sklep lepiej dobrze dbaj bo z tego żyjesz  [2013-09-11 20:19]

Heestia

Nie kolego a koleżanko jeśli już :) ale to nic. Niestety tak jest ponieważ nikt nie powie ludziom z zarządu ,,w twarz'' żeby rzucili to co robią bo się nie sprawdzają i niech komuś kompetentnemu przekażą obowiązki...to jest kpina żeby tak ładny zalew był tak zaniedbany..ludzie z Suchedniowa zamiast nad własny zalew na ryby chodzić muszą jeździć po ,,obcych" żeby połowić.

Swoją drogą jestem ciekawa jak u nas przebiegają zawody podlodowe. Może ktoś opisać? Czy są wyznaczone stanowiska? Czy na ryby osobne wiaderko z woda trzeba posiadać by ich nie usmiercać? I coś o spinningowych powiedzieć jeśli ktoś może ;P


[2013-09-13 00:15]

ISIU

przepraszam serdecznie koleżankę,i mimo mojego fa pa zgadzam się z Tobą,lecz jak widzę ten temat jest drażniący dla władz i kompetentnych ,więc może zajmą się szydełkowaniem lób robieniem na drutach będzie z nich większy pożytek!pozdrawiam miłą koleżankę [2013-09-13 20:47]

Heestia

A dziękuje i również pozdrawiam :) Jak również mam nadzieje że ktoś odpowie na wcześniejsze moje pytania ;)
[2013-09-13 21:26]