Zalew Śremski-śmietnik wędkarski.

/ 10 odpowiedzi
Witam serdecznie!
Jestem wędkarzem od ponad 30 lat. Obecnie b.często wędkuję nad naszym zalewem.Mam dużo znajomych wędkarzy nie tylko ze Śremu ale i z innych miast
z których wędkarze przyjeżdzają nad nasz zalew.I niestety muszę coraz częściej
się wstydzic.Bałagan i jeszcze raz bałagan.Od ul.Matejki śmieci nie wywiezione
od jesieni.Ten śmietnik jest wizytówką naszego zalewu i miasta.Czy ktoś jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy.Jak się dowiedziałem opiekunem zalewu jest
Koło PZW Śrem Miasto.Co na to zarząd koła?Jest jeszcze jedna sprawa.Była robiona wycinka.Powycinano krzaki które mogły zostać a nie wycięto drzew i krzaków,które uschły.A takich drzew jest sporo.Jest jeszcze kilka spraw,które poruszę innym razem. stary śremski wędkarz
audi2


Pocieszę cię kolego wszędzie jest tak samo , ale jak nikt nie sprząta po wypadzie na rybki to co się dziwisz. (2009/05/18 21:10)

fabius


witam koledzy mam pytanko.jesli mam zarejestrowany ponton do połowów ryb to czy moge łowic na naszym zalewie a jesli nie to gdzie? (2011/05/10 13:23)

Szymon30


Witam serdecznie!
Jestem wędkarzem od ponad 30 lat. Obecnie b.często wędkuję nad naszym zalewem.Mam dużo znajomych wędkarzy nie tylko ze Śremu ale i z innych miast
z których wędkarze przyjeżdzają nad nasz zalew.I niestety muszę coraz częściej
się wstydzic.Bałagan i jeszcze raz bałagan.Od ul.Matejki śmieci nie wywiezione
od jesieni.Ten śmietnik jest wizytówką naszego zalewu i miasta.Czy ktoś jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy.Jak się dowiedziałem opiekunem zalewu jest
Koło PZW Śrem Miasto.Co na to zarząd koła?Jest jeszcze jedna sprawa.Była robiona wycinka.Powycinano krzaki które mogły zostać a nie wycięto drzew i krzaków,które uschły.A takich drzew jest sporo.Jest jeszcze kilka spraw,które poruszę innym razem. stary śremski wędkarz




Masz racje kolego śmietnik jest nad zalewem, bałagan jak diabli.
(2011/05/18 21:31)

Szymon30


Witam serdecznie!
Jestem wędkarzem od ponad 30 lat. Obecnie b.często wędkuję nad naszym zalewem.Mam dużo znajomych wędkarzy nie tylko ze Śremu ale i z innych miast
z których wędkarze przyjeżdzają nad nasz zalew.I niestety muszę coraz częściej
się wstydzic.Bałagan i jeszcze raz bałagan.Od ul.Matejki śmieci nie wywiezione
od jesieni.Ten śmietnik jest wizytówką naszego zalewu i miasta.Czy ktoś jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy.Jak się dowiedziałem opiekunem zalewu jest
Koło PZW Śrem Miasto.Co na to zarząd koła?Jest jeszcze jedna sprawa.Była robiona wycinka.Powycinano krzaki które mogły zostać a nie wycięto drzew i krzaków,które uschły.A takich drzew jest sporo.Jest jeszcze kilka spraw,które poruszę innym razem. stary śremski wędkarz




Masz racje kolego śmietnik jest nad zalewem, bałagan jak diabli.
(2011/05/18 21:33)

szczur002


No, racja jest bałagan na naszym zalewie ale to nie wina Koła PZW nr 127 Śrem-Miasto, ponieważ to zależy od wędkarzy (urzytkowników łowiska) z tego co widzie to śmietnik jest w miejscach co wędkują "bałaganiarze", puste opakowania od robaków, od zanęt, butelki od napojów. Jak widać karani już byli za niestosowanie się do regulaminu APR i łowiska (a mianowicie do punktu śmiecenia). 

Pozdrawiam, skargi proszę kierować na ul. Kochanowskiego 5 ... Może kiedyś coś z tym zrobią, a za 2 tygodnie będzie to samo. (2011/05/18 22:09)

szczur002


witam koledzy mam pytanko.jesli mam zarejestrowany ponton do połowów ryb to czy moge łowic na naszym zalewie a jesli nie to gdzie?


Nie, przeczytaj pozwolenia tam jest napisane na jakich wodach można pływać. Na zalewie nie można. (2011/05/18 22:12)

qbalub


Witam panowie!!! mam zamiar się wybrać nad zalew w czerwcu na karpika i amura..jest szansa ze w jeden dzień coś złowię??mam zamiar jechac na duży w okolicę lasku..ogólem rok temu bylem na zalewie parę razy ale nic nie połowiłem...mam zamiar łowić na kulki z pelletem halibutowym w worku pva...co mówicie??pozdrawiam (2011/05/29 19:00)

szczur002


witam, nie mam pojecia czy cos zlowisz ... sam mam pytanie, gdzie najlepsze lowisko na karpia ... (2011/05/30 20:49)

odpal123


mam pytanko czy na zalewie śremskim można rozbić namiot bo jestem karpiarzem i wybrał bym się na 3 lub 4 dni !!! i czy wiecie na jakie smaki kulek biorą ??? (2012/01/26 17:59)

szczur002


z tego co wiem namioty można rozstawiać ...  (2012/03/20 09:13)