Zaloguj się do konta

Zalew RUDA /kolo Mławy

utworzono: 2010/03/05 19:00
kwl22

witam ... jako ze nieznalazlem informacji dotyczacej tego lowiska zwracam sie do wedkarzy z okregu ciechanowskiego o jakies informacje dotyczace:

1.Jakie ryby czego duzo /czego malo/co glownie /drobnica czy cos wiekszego....(tylko i wylacznie metoda splawikowa )

2.połow na żywca glownie szczupak (czy duzo drapieznika ?zywiec na splawik oczywiscie)

Bede wedkowal dosyc czesto na tym zbuiorniku na wiosne i wakacje,głownie chodzi mi o informacje od ludzi ktorzy wedkuja na tym zbiorniku tymi 2 metodami

 

[2010-03-05 19:00]

mirek2005

Byłem na tym zbiorniku 2 razy.Moje połowy były marne, jednak stare wygi łapali leszcze, płocie,liny,szczupaki.Łowić można praktycznie wszystkimi metodami,akwen płytki.Życzę połamania kija.

 Mirek

[2010-03-07 21:31]

kwl22

wielkie dzieki mirku :) [2010-03-08 15:54]

krecik1

było wcześniej trochę rybki dopóki jacyś(mądrzy?) nie wymyślili spuszczenia wody z zalewu niby uchronieniem się przed powodzią a reszty to już można się domyśleć
[2010-03-09 20:15]

Też tam łowiłem z siostrzeńcami mojej żony, bo ona z Mławy. Jeziorko takie jak moje w mieście. Płytko a ryba trzyma się środka. Trzeba długo nęcić i wywozić zestawy. Może nocą podejdzie leszcz bliżej brzegu.
[2010-03-09 22:09]

kwl22

a widzisz z tym spuszczaniem wody to nie wiedzialem ... bylem tam raz moze ze 2 razy w lato poprostu rekreacyjnie gril i browarek ze znajomymi na lezaczkach po 2 stronie kompieliska...przeszedlem sie na okolo tego zalewu widzialem pare osob wedkujacych glownie splawikowcow i zywca ktos postawil ...ale nierozmawialem z nikim bo niesadzilem ze bede tam dosc czesto...zobaczymy na wiosne co to bedzie ...ale dzieki wielkie za wasze informacje [2010-03-10 22:46]

byłem tam kilka razy i złapałem kilka o konków i jednego szczupaka.Wszystko na spining.okonie biorą blisko  w kieunku zapory -brzeg wyłożony płytami
[2010-03-26 20:14]

kwl22

bylem dzisiaj rano na rybach ...udalo mi sie wyciagnac 9 ploci na zanete trapera jezioro+lin karaś...z dodatkiem kukurydzy i pinek...oczywiscie przyneta to pinka ...ogolnie tego dnia ryby slabo żerowaly...pare osob lapalo na grunt  bez efektow......troszke dowiedzialem sie od miejscowych wedkarzy o tym akwenie takze mowili ze jest duzo drapieznika glownie szczupaka jest sandacz i sum ...oprocz tego biala ryby [2010-04-03 18:01]

gracjan2409

Powiem Ci tak kolego jest z Mławy często łowie na tym łowisku dominuje tam płoć jazi krąp szczupak okoń... W tamtym roku na jesieni zarybili zalew linami szczupakami okoniem karpiem i karasiem... Jeszcze ci powiem że jest tez amur sum tylko jest tego mało ale na spławiki na grunt spiminig połowisz również znajdzie się coś dla karpiaży... A i jeśli chcesz połowić okonie to ci powiem że chodzą bliżej tamy jest naj głębiej... Życzę połamania kija
[2013-04-20 00:03]

Również łowię na tej wodzie karpie i czasem sandacze. Największy mój karp z tej wody 13,700 sandacz nie całe 4kg.
[2013-04-20 00:15]

[2013-04-20 00:22]