Zaloguj się do konta

Zalew Koszyce Piła

utworzono: 2010/03/30 16:03
pike1703

czesc chciał bym sie zapytać jaka zanęte nalezy uzyc na zalewie w pile i co zalozyc na haczyk bylem ostatnio ale miałem tylko 3 niewymiarowe płocie
[2010-03-30 16:03]

arden75

Płocie nie mają wymiaru ochronnego xD niestety ci nie pomoge bo nie łowiłem na zalewie chociaż mieszkam w Pile ;P [2010-03-30 23:11]

pike1703

sory pomylka to były wzdregi

[2010-03-31 18:50]

H2O

Jak chcesz łapać na zalewie to polecam zanętę Marcela Van Den Eynde Specjal Bream,Tench(koszt ok.20zł za 1kg)  , dodatki zanętowe takie jak kolendra, odchody gołębi, coco belge, jak już nawilżysz zanętę najlepiej ją przesiej przez sito i dodaj pinek kolorowych, na zwodach mi się to sprawdzało, a na haczyk białe jeden albo dwa zakładasz, pinki też możesz, ochotka jest dobra jak są słabe brania to zakładasz na haczyk 16 czy też 14 ochotkę i białego, a jeżeli nie posiadasz wiadra i sita, czy też takich funduszy na zanętę i inne składniki to kup zanętę jakąś nie drogą  na płoć i leszcza po 1 kg każdą, możesz też dodać bułki tartej trochę, mąki kukurydzianej i jak chcesz trochę płatków owsianych i ją wymieszaj na sucho i tak samo później dodaj pinek z 2 do 3 paczek, Pozdro :) [2010-04-06 17:01]

H2O

Jak chcesz łapać na zalewie to polecam zanętę Marcela Van Den Eynde Specjal Bream,Tench(koszt ok.20zł za 1kg)  , dodatki zanętowe takie jak kolendra, odchody gołębi, coco belge, jak już nawilżysz zanętę najlepiej ją przesiej przez sito i dodaj pinek kolorowych, na zwodach mi się to sprawdzało, a na haczyk białe jeden albo dwa zakładasz, pinki też możesz, ochotka jest dobra jak są słabe brania to zakładasz na haczyk 16 czy też 14 ochotkę i białego, a jeżeli nie posiadasz wiadra i sita, czy też takich funduszy na zanętę i inne składniki to kup zanętę jakąś nie drogą  na płoć i leszcza po 1 kg każdą, możesz też dodać bułki tartej trochę, mąki kukurydzianej i jak chcesz trochę płatków owsianych i ją wymieszaj na sucho i tak samo później dodaj pinek z 2 do 3 paczek, Pozdro :) [2010-04-06 17:02]

pike1703

a wiesz gdzie i za ile mozna kupic ochotke i jokersa
[2010-04-21 19:20]

H2O

W Pile to raczej w każdym sklepie wędkarskim, a ja kupuje dżokersa na wodnej na przeciwko skalaru, za pół litra bodajże 17zł, oczywiście dżokersa mieszasz z ziemia najlepiej czarnoziem jak masz albo z kretowiska, a ochotka 3zł za paczkę na zawody wystarcza w zupełności ;) pozdro.    [2010-05-04 22:15]

drambuie

Żeby złowić dobrą rybę nad zalewem musisz:

1.Mieć dużo czasu.

2.Kupić zanęte "MARLIN Zimna woda, Krab".

3.Dobrze ją przygotować.

4.I na haczyk założyć <jak już będziesz łowił> najpierw białego robaka a potem czerwonego albo białego robaka i kukurydze.

Ja tak zrobiłem 4-krotnie i za każdym razem złowiłem ryby większe niż 50 cm.

 

                                                               Polecam.

[2010-05-29 22:06]

pike1703

witam wszystkich mam takie pytanie czy jest na zalewie jakies dobre miejsce na karpia, a jesli niema to gdzie w pile mozna zlowic karpia.       pozdrawiam kamil
[2010-08-07 20:12]

mateuszloch

Cześć!
Pełen opis naszego pilskiego zalewu na stronie okręgu nadnoteckiego www.tyczka.fora.pl
Po zarejestrowaniu się odblokują się dodatkowe funkcje na forum, dzięki którym będziecie mogli pisać i pytać :) !
Link do opisu zalewu:
http://www.tyczka.fora.pl/wody-stojace,40/zalew-koszyce-ii-pila,374.html

Zapraszam do rejestracji
Loch [2012-02-03 16:48]

szczenex

Witam, temat stary ale łowisko na topie :) czy ktoś już łowił już w tym roku na zalewie?? jak tak , to jakie ryby zaczęły brać?? [2013-04-18 21:36]