Zalew Koszyce 2 w Pile

/ 9 odpowiedzi
Witam, mam pytanko głównie do wędkarzy z Piły i okolic którzy łowią na zalewie Koszyckim 2 ...czy ktoś ostatnio połowił tam leszcze lub inne ryby , nie wiem co się dzieje ale przesiedzieliśmy z kolegą kilka dni nad tym zbiornikiem bez efektów dodam że łowisko mieliśmy cały czas nęcone .
glizda


pewnie tak...ja na Zalewie duzo nie nece.I tak po mnie przyjdzie nastepny i wrzuci pol wiadra.Ostatnio brały pod lodem na Zalewie1 (2010/02/21 15:44)

Tietuf


Jeśli chodzi o zalew koszycki to stety bądź niestety populacja wszelakiej maści ryb spokojnego żeru jak i drapieżników została przetrzebiona przez Suma na którego to mam zamiar właśnie zapolować.Jeśli znalazły się chętny ktoś do połowienia razem zapraszam na rozmowę.Pisać na priwa i podawać najlepiej nr gg:)
pozdrawiam (2010/02/21 17:10)

KIER72


Zasadzałem się kilka razy w tamtym roku na suma ale bez efektów,bardzo dużo brań ale same maluchy, często łowiłem nad zalewem wyniki słabe no chyba że się łowiło na koszyk to drobnicy można było połowić ,a grube leszcze pochowane. (2010/02/22 15:29)

glizda


czy ktos wie jaka jest gruboscv lodu na zalewie?mozna wejsc (2010/02/27 16:22)

kobus16


TEMAT STARY ALE PORUSZAM GO ZNOWU , CHODZI O TO ŻE CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ O POPULACJI SANDACZA-SUMA-WĘGORZA W MAŁYM ZALEWIE KOSZYCKIM.I O NAJLEPSZYCH MIEJSCACH TZN TEORETYCZNIE NAJLPESZYCH , BO CHCE ZAOSZCZĘDZIĆ SOBIE CZAS I POPROSTU WYSONDOWAC DANY OBSZAR. (2011/12/13 15:09)