Zalew Domaniowski - jak z braniami?

/ 14 odpowiedzi
Witam wszystkich.Chcę się wybrać po weekendzie na Domaniów.Proszę o informację o stanie wody i ewentualnie jak tam z rybką.pozdrawiam!
GBH


Wody nie ma. I jeszce upuszczą 0,5 m (remont płyt). Ryby ..... zależy od wędkarza :-) (2012/09/27 13:06)

traper91


Na domaniów nie opłaca się jeżdzić wody prawie nie ma zostało same koryto, ryba sie przeniosła pod zaporę no i jak kolega GBH napisał upuszczają 0,5 metra wody także kicha. Siedzieliśmy tydzień na grunt na białą rybke i 3 dni na drapieżnika . Efekt 6 płotek 15-20 cm i leszcz ok 30 cm , a z drapieżników to nic nawet brania. Lepiej wybrać się na siczki .Tam byłem ostatnio to ładnie natrzepałem wymiarowych szczupaków ,w sumie 8 nie licząc tych nie wymiarowych i dwa sumy 6 kg i 8 kg oczywiście wszystko wypuściłem. Nie zabieram ryb tylko od razu je wypuszczam. (2012/09/27 13:40)

traper91


Na domaniów nie opłaca się jeżdzić wody prawie nie ma zostało same koryto, ryba sie przeniosła pod zaporę no i jak kolega GBH napisał upuszczają 0,5 metra wody także kicha. Siedzieliśmy tydzień na grunt na białą rybke i 3 dni na drapieżnika . Efekt 6 płotek 15-20 cm i leszcz ok 30 cm , a z drapieżników to nic nawet brania. Lepiej wybrać się na siczki .Tam byłem ostatnio to ładnie natrzepałem wymiarowych szczupaków ,w sumie 8 nie licząc tych nie wymiarowych i dwa sumy 6 kg i 8 kg oczywiście wszystko wypuściłem. Nie zabieram ryb tylko od razu je wypuszczam.


Ktoś tam kiedyś pisał, że w siczkach są jakies zanieczyszczenie, nie wiem czy to prawda, jakby coś takiego bylo to bym tyle nie nałapał.

(2012/09/27 13:41)

piotreek


nie dobrze,planowaliśmy trzydniową zasiadkę,a tu takie informacje...mimo wszystko jestem za nie wdzięczny,przynajmniej wiemy że trzeba zmienić lokalizację. (2012/09/27 21:09)

traper91


Piotreek możesz spróbować, w przeciągu jednego dnia może się wiele zmienić. (2012/09/27 22:33)

GBH


Na domaniów nie opłaca się jeżdzić wody prawie nie ma zostało same koryto, ryba sie przeniosła pod zaporę no i jak kolega GBH napisał upuszczają 0,5 metra wody także kicha. Siedzieliśmy tydzień na grunt na białą rybke i 3 dni na drapieżnika . Efekt 6 płotek 15-20 cm i leszcz ok 30 cm , a z drapieżników to nic nawet brania. Lepiej wybrać się na siczki .Tam byłem ostatnio to ładnie natrzepałem wymiarowych szczupaków ,w sumie 8 nie licząc tych nie wymiarowych i dwa sumy 6 kg i 8 kg oczywiście wszystko wypuściłem. Nie zabieram ryb tylko od razu je wypuszczam.

Jestem zaskoczony..... Łapię tylko na spinning (nie narzekam), ale widziałem sandacze łapane przez grunciarzy..... To nieprawda, że drapieżnik tylko pod zaporą, ba... często żeruje teraz na metrowej wodzie (2012/09/28 08:15)

traper91


No tak łapali sandacze z gruntu ale z tego co wiem to jakiś miesiąc tenu (może troche mniej). Byłem w tym tygodniu i łapałem na spinning przez 4 h i nic nie pyknęło mimo tego, że dwa tygodnie temu w 1h miałem komplet. (2012/09/28 09:19)

piotreek


no zobaczymy,dzisiaj zapadnie decyzja co i jak,w końcu jedziemy w czterech i niech każdy się wypowie.co do ryb,to faktycznie,za nimi ciężko nadążyć i jeden dzień potrafi wiele zmienić. (2012/09/28 11:38)

traper91


I jak wie ktoś czy coś się ruszyło na Domaniowie? (2012/10/14 10:22)

bioly1998


Byłem na domaniowie z Feederami efekt karp 1,60kg na kuku. Szczęście??? (2012/11/07 21:35)

BartoszRDM


Witam Wędkarzy. Wybieram Się na 3 dni na zalew Domaniowski razem z Wujkiem. Słyszałem od kolegi ze coś ma być budowane lub jakiś remoncik koło zapory czy to prawda . (2013/05/12 19:18)

deaerek


Witam Wędkarzy. Wybieram Się na 3 dni na zalew Domaniowski razem z Wujkiem. Słyszałem od kolegi ze coś ma być budowane lub jakiś remoncik koło zapory czy to prawda .

 

 

Wróć do początku wątku, a będziesz wiedział




(2013/05/14 08:39)

BartoszRDM


 

Wróć do początku wątku, a będziesz wiedział


A widziales kiedy byly pisane te posty kolego ?.




(2013/05/14 21:33)

BartoszRDM


A widziales kiedy byly pisane te posty kolego ?.






(2013/05/14 21:35)