Zalew Chorzele opinia o łowisku

/ 5 odpowiedzi
Witajcie, chciałbym zapytać czy jest sens wybierać się nad Zalew Chorzele na rybki. Chciałbym gdzieś wyskoczyć na jeden dzień ( łowię głównie na spławik, ale chciałbym tez pobawić się spinningiem). Jestem początkującym wędkarzem ( choć chyba jeszcze nawet nie wędkarzem) i nie wiem gdzie pojechać ( do 200 km od Warszawy), a ostatnio wpadł mi w oczy artykuł o ww. zalewie. Niestety w googlach nie znalazłem zbyt dużo info czy jest sens tam jechać. Prosiłbym o poradę. Pozdrawiam Paweł
Bolshoibooze


cześć mieszkam niedaleko od tego zalewu.Powiem szczerze nic ciekawego. Przecież masz Wisłę niedaleko.Na Wale Miedzeszyński są ciekawe miejsca.   (2014/10/01 22:41)

andrzej e36


Witam , czy warto jechać na drapieżnika do chorzel? (2015/11/02 22:10)

andrzej e36


Witam , czy warto jechać na drapieżnika do chorzel? (2015/11/02 22:10)

u?ytkownik16322


Kolego . 
Jak już chce Ci się jechać te 120 Km ( przez Nieporęt będziesz miał bliżej ) to 40km dalej masz jezior od pyty a to tylko pół godziny drogi dalej. Jak nie Rekowe, Sasek Mały , Konik . Zawsze coś może ,,upolujesz"  - jesień okoń, szczupak ,ładna płoć.
Wiem coś na ten temat bo w Chorzelach w orlenie zawsze tankuje i piję kawę. Zdarzało mi się dosłownie na jeden dzień tam jechać .
Julian (2015/11/05 18:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

andrzej e36


Byłem w końcu na zalewie chorzele i powiem miłe zaśkoczenie 3 karpie z gruntu na białego i 2 szczupaki na żywca na karasia :-D (2015/11/23 22:31)