Zalew Boryszew, czy to prawda?

/ 8 odpowiedzi
Witam,

Czy to prawda, że jeżeli opłaciłem kartę w innym kole wędkarskim niż PZW Sochaczew to nie mogę łowić ryb nad zalewem Boryszew w nocy?
mariusz1236543


Ostatnio uzyskana nieoficjalna wiadomość jaką dysponujemy to na ostatnim posiedzeniu Zarządu Okręgu Skierniewickiego uchwała w tej sprawie  o zakazie nocnego wędkowania podjęta przez członków Koła Sochaczew -Miasto na Walnym Zgromadzeniu została uchylona przez Zarząd Okręgu Skierniewickiego.Do chwili obecnej Zarząd  PZW Koła Sochaczew - Miasto nie otrzymał z PZW ZO Skierniewickiego oficjalnego pisma w tej sprawie ,więc zakaz ten nadal obowiązuje. (2011/03/23 20:29)

Marjan69


Rozumiem z twojej wypowiedzi że ten głupi zakas zostanie zniesiony. Cieszy mnie to bardzo bo lubie sobie nocą powędkować nad zalewem.

(2011/03/26 18:23)

mariusz1236543


Można tak to zrozumieć , ale zachodzi pytanie jeżeli jest to prawdą to na jakiej podstawie Zarząd Okręgu podjął taką decyzję.Z tego co się orientuję  to szacowny Zarząd w Skierniewicach nie może takiej Uchwały odwołać. Ma natomiast prawo odwoływać wszelkie uchwały które są podejmowane niezgodnie ze Statutem PZW tj. par.19 pkt.3 w związku z par.2 ust.1. Ale poczekajmy to zobaczymy.A tak prywatnie gdyby więcej członków Naszego Koła uczestniczyło w zebraniach sprawozdawczych Koła które odbywają się raz do roku , to na pewno wiele uchwał wyglądałoby inaczej , a tak jest jak jest.Pozdrawiam. (2011/03/26 20:41)

Daro11128


to jest naprawde smieszne co sobie wymyslaja ze z innego kola nie moga lowic w nocy nad zalwem ale przeciesz w innym kole sie oplaci karte to tak samo jest okreg skierniewicki... to juz jest parodja...nie zrozumiane dla mnie ....Chyba ze chodzi o cos innego a wiadomo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi tylko o jedno..... (2011/04/11 18:33)

Sieciech


13 sierpnia są tam zawody gruntowe nocne, w których uczestniczyć mogą wszyscy wędkarze z okręgu skierniewickiego - a zakaz jest ;] (2011/08/04 18:30)

Marjan69


Nie ma tego zakazu, można łowić. (2011/08/05 11:44)