Zakupy w sklepie internetowym na raty.

/ 2 odpowiedzi
Witam , przepraszam z góry jesli taki temat był ale szukałem na forum i nie moglem nic znalesc .

Rozmyślam nad kupieniem sprzetu w sklepach internetowych na raty , i mam pytanie do użytkowników czy kto z was kupował cos na raty w sklepie Bass-sklep.pl lub Fisching-mart.com.pl , i czy tam jest potrzebne zaswiadczenie z pracy czy jest moze taka mozliwosc zeby dac wyciag z konta z ostanich np 3 miesiecy.

Czekam na wiecej jakis informacji lub moze macie jakies inne sprawdzone sklepy za wszelkie informacje z góry dziekuje .

ariusz24

Witam!

Korzystam z takich dogodności jakimi są raty.

Tylko że ja kupuje w szczupak pl. trochę czasu to trwa zanim zostaną dopełnione wszystkie formalności tak ok tygodnia trzeba czekać i już masz sprzęcik w domku.

Co do zaświadczeń to ode mnie nic nie chcieli zadzwonili tylko i zadali kilka pytań rozmowa ok 10minut trwa i czekasz na kuriera, podpisujesz umowę z bankiem i zostaje Ci czekanie na przesyłkę pieniędzy z banku do sklepu i wtedy zostaje wysyłany towar do ciebie.

Pozdrawiam

(2013/04/04 14:33)

kedzio

Kupowałem tam za gotówkę - przelewem. O ratach nic nie wiem, ale może pomogę ci twierdzeniem, że bardzo pozytywnie wyrażam się o tym sklepie. Mili ludzie i doskonała orientacja sprzętowa. Doradzą, można zaufać. Proponuję, żebyś drogą mailową, lub telefonicznie zasięgnął języka u źródła. Zapewniam, że są otwarci na współpracę. Wszak to ich chleb - łaski nie robią. Pogadasz, dowiesz się o szczegółach. Namiary pewnie masz. A jak nie, to w sieci jest wszystko, co potrzebujesz.  (2013/04/04 16:38)