Zakup tyczki

/ 2 odpowiedzi

Witam wszystkich ,

Jak w tytule mam dylemat z zakupem tyczki bjorac  pod uwagę ze wcześniej nie miałem do czynienia z to metodo .Dodam ze nie zależy mi na zakupie nowej raczej coś używanego i z wyższej półki nisz nowa i badziew  jeśli chodzi co i gdzie bym łapał , szczerze to wszędzie i wszystko myślałem o czymś takim  Sensas Carp X Power 364 ale czekam na porady fachowców za co z góry dziekuje

Romuald55


Mam Colmic RBS 11.000.Trzynastka robiona dla ekipy Colmica na m.ś.Blanki z reglassa.
A teraz? Wszystkie sztandarowe firmy wędkarskie przeniosły produkcję do Chin.
I gdybym ja wybierał to wybrałbym tyczkę zrobioną w Europie.Jaxon,DAM czy Robinson.Bo z reglassa to zapomnij. (2016/01/03 21:50)

Zielan


Mam tyczkę Robinson MX (pomarańczowa) nie pełne 13m, dokładnie 12,20. Na tej długości jest ciężka - odradzam łowienie - . Ale bez dolnika ma długość około 10,5 metra i wtedy łowi się nią bajecznie. Idealna na rzekę i jezioro. Wytrzymała - ma grube ścianki, wybacza wiele błędów. Osobiście polecam. Topy tanie - około 300-350 zł. Top do kubka dopasowałem od najtańszej wersji SX i zaoszczędziłem trochę grosza. Dobre używki z pakach można dostać za około 800-900 złotych. Szukaj ogłoszeń na wyczyn.fora.pl


Mój brat miał najlepszą wersję TX - zielona - Cóż - fantastyczna wędka, wyważona i leciutka ale dla mnie i dla niego zbyt delikatna jak na pierwszą tyczkę - sprzedał ją po sezonie. (2016/01/03 22:03)