Zakup wędki elektrycznej - aż tak prosty?

/ 7 odpowiedzi
Witam

Przeglądając filmiki na YouTube natrafiłem na reklamę "niezawodnej" wędki elektrycznej. W materiale był podany numer telefonu i adres strony producenta:

http://www.wedka-elektryczna.com.pl/

W związku z powyższym proszę o opinię. Może ja coś źle zrozumiałem ale z umieszczonych na niej informacji wynika że każdy kto dysponuje odpowiednią sumą może bez problemów zakupić taki sprzęt i udać się na najbliższy akwen siać spustoszenie w rybostanie! Taka wizja jest lekko PRZERAŻAJĄCA jak dla mnie. Nigdy nie sądziłem że dostęp do sprzętu kłusowniczego jest taki prosty, czy przy zakupie narzędzi rybackich nie trzeba mieć jakiś dokumentów potwierdzających prawo do ich używania?
wirefree


Noz tez mozesz kupic w kazdym sklepie i siac postrach na ulicy.  (2014/05/11 19:20)

z@mela


a wyciągajac sprzęt z majtek każdy  facet może siać postrach wśród kobiet .





Niestety dostęp do takich wynalazków  jest prosty  a na dodatek  średnio kumaty operator lutownicy i miernika  może zostać przysłowiowym "elektrykiem" i  robić rzeźnie.
W ostatnim czasie jest plaga  elektryków :/ (2014/05/11 20:01)

Diablo


kupić można bez jakichkolwiek papierów co innego z używaniem. Ale tego też nie pilnują jak należy. Kilka dni temu rozmawiałem z "wędkarzem". Wiem że bywa na Wiśle więc zapytałem co na Wiśle słychać? Powiedział że woda mała i na wędkę nie połapie. Ale jak wracał z ryb zobaczył że na kanałku trą się leszcze. Pobiegł do sąsiada po siatkę i w 4 godziny wyciągnęli 300 kg leszczy w przedziale 1-4 kg. JAk już się nasycili na miejsce przyjechali kolejni specjaliści i tłukli przez całą noc. To wszystko 200 metrów od wsi i latarni. Nikt nie zwrócił uwagi.

(2014/05/11 20:02)

Artur z Ketrzyna


kupić można bez jakichkolwiek papierów co innego z używaniem. Ale tego też nie pilnują jak należy. Kilka dni temu rozmawiałem z "wędkarzem". Wiem że bywa na Wiśle więc zapytałem co na Wiśle słychać? Powiedział że woda mała i na wędkę nie połapie. Ale jak wracał z ryb zobaczył że na kanałku trą się leszcze. Pobiegł do sąsiada po siatkę i w 4 godziny wyciągnęli 300 kg leszczy w przedziale 1-4 kg. JAk już się nasycili na miejsce przyjechali kolejni specjaliści i tłukli przez całą noc. To wszystko 200 metrów od wsi i latarni. Nikt nie zwrócił uwagi.


A potem ze gospodarz zły bo nie zarybia. A kto by nadążył? (2014/05/11 22:35)

u?ytkownik16322


Obawiam się kolego że sQ syna  możemy  pocałować w d...ę  ale to nie powód żeby niektórzy dowcipnisie  robili sobie z tego jaja. G...na będziecie niedługo łapać a  nie ryby moi  Mościpanowie.

Julian (2014/05/12 17:39)

stef1986


samochód też możesz kupić bez prawka a czy kupujesz go bo kolekcjonujesz czy będziesz nim jeździł po swoim polu to nikogo nie interesuje (2014/05/12 18:17)

u?ytkownik16322


Całe moje 60 letnie doświadczenie mówi mi że nikt takich ,,eksponatów " nie kupuje w celach li  tylko kolekcjonerskich. A nawet gdy ktoś chce w ten sposób ,,traktować "  ryby w swoim stawie to prawdopodobieństwo tego że ewentualni klienci będą w ten sposób tylko korzystać z tego cudu techniki jest takie same ( tu wrócę do samochodu )  jak przyjazd samochodem na dyskotekę  i chlanie gorzały  po czym powrót do domu na piechotę  o czym świadczą wybitnie policyjne statystyki po każdym weekendzie.
Ps. Więcej polemiki nie podejmuje bo przypomina mi to rozprawę na temat wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia i vice versa .
Z poważaniem
Julian (2014/05/12 18:54)