Zakup tyczki dla juniora. Niewygórowane oczekiwani

/ 4 odpowiedzi
Witam i od razu życzę udanego nowego roku ;) Mianowicie jestem juniorem (15 lat) i poszukuję w miarę dobrej tyczki do 11,5 m i powiedzmy do 700 zł +/- 100 zł. W przyszłym roku mam zamiar pojechać na mistrzostwa okręgowe okręgu Częstochowa dlatego poszukuję pierwszego wyczynowego sprzętu. Łowię na łowisku o głębokości do 2,5 m i na wodzie stojącej. Do tego czasu łowiłem batem (siódemeczka) i świetnie opanowałem posługiwanie się nim więc myślę że czas wejść na poziom wyżej. 
Proszę o jakieś propozycję i opinie o tyczkach, które spełniają moje wymagania ;)
rybak2000


Popatrz na allegro, tam są tyczki jakie chcesz i to tańsze.  (2012/12/29 14:08)

roman55


Witam i od razu życzę udanego nowego roku ;) Mianowicie jestem juniorem (15 lat) i poszukuję w miarę dobrej tyczki do 11,5 m i powiedzmy do 700 zł +/- 100 zł. W przyszłym roku mam zamiar pojechać na mistrzostwa okręgowe okręgu Częstochowa dlatego poszukuję pierwszego wyczynowego sprzętu. Łowię na łowisku o głębokości do 2,5 m i na wodzie stojącej. Do tego czasu łowiłem batem (siódemeczka) i świetnie opanowałem posługiwanie się nim więc myślę że czas wejść na poziom wyżej. 
Proszę o jakieś propozycję i opinie o tyczkach, które spełniają moje wymagania ;)

 przejrzeć oferty . Myślę że tam znajdziesz w dobrym stanie używki dla siebie i za niedużą kasę.  Z wędkarskim pozdrowieniem

(2012/12/29 14:17)

Michu14


A może podacie panowie jakieś konkretne modele w tej półce cenowej ? (2012/12/29 16:32)

gustaw1300


Witam, w tej cenie raczej musisz szukac starszych modeli tyczek a chcac startowac to przydaloby sie znalezc cos z dodatkowym min 1 topem. Kol. roman55 podal Ci ciekawa strone i tam mozesz poszukac w dziale sprzedam ewentualnie sam dac ogloszenie w dziale kupie. Pozdrawiam i zycze sukcesow w nowym roku (2013/01/01 17:52)