Zakup akcesoriów do zestawu skróconego?

/ 7 odpowiedzi

Witam czy może ktoś z kolegów podpowiedzieć, jakie są potrzebne akcesoria abym mógł zakupić przynajmniej większość jeszcze przed sezonem na wędkowanie na rzekę i wody stojące. Co już posiadam; zakupiłem jedynie tyczkę w komplecie z 2 topami cztero-elementowymi i topem do kubka oraz obiecany mam kosz firmy traper tylko goły i to wszystko, co posiadam na dziś?

tangel 1


hej.jeżeli chodzi o tyczkę ;guma (zależy na jaką wodę),końcówki do topów,łączniki między gumą i żyłką.poszukaj na youtube jak uzbroić zestaw skrócony, coś znajdziesz .kombajn to inna bajka zależy do czego ma ci służyć zawody czy rekreacyjnie (2013/02/04 11:59)

hipek78


Przydadzą się napewno rolki do cofania wędziska, tzw ''tulipan'' albo siateczka w którym będziesz trzymał rozpięte wędzisko (mocuje się go przy kombajnie/platformie). Do tulipana albo fajka do nogi kombajnu albo ewentualnie sztyca do ziemi.  (2013/02/04 12:45)

max1998


Jeśli nie masz na topach tulejek to musisz je kupić.Nie zbędne są jeszcze korki do mocowania gumy w topie, łączniki gumy z żyłką,różnej grubości gumy,rolki do wycofywania tyczki.Do topu do kubka to tylko kubki.Do kosza to przydały by Ci się: sitko do odkładania tyczki i fajka żeby je zamocować,prosty uchwyt do siatki lub fajka, dwa grzebienie do odkładania topów i do jednego fajka do drugiego trójnóg lub dwa grzebienie z togami. Jeśli chcesz łowić wygodniej to dokup jeszcze tace boczną i balkon. (2013/02/04 12:46)

u?ytkownik36310


Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, odezwij się na pw ;)
Do kosza minimum co potrzebujesz to :
balkon- ew. uchwyty do tyczkikaruzela- ew tacka bocznafajka do siatkifajka z klipsem/ siateczka (2013/02/04 14:52)

roman55


Witam czy może ktoś z kolegów podpowiedzieć, jakie są potrzebne akcesoria abym mógł zakupić przynajmniej większość jeszcze przed sezonem na wędkowanie na rzekę i wody stojące. Co już posiadam; zakupiłem jedynie tyczkę w komplecie z 2 topami cztero-elementowymi i topem do kubka oraz obiecany mam kosz firmy traper tylko goły i to wszystko, co posiadam na dziś?


1.        Zapomniałem dodać parasola i uchwytu do nogi podestu

(2013/02/06 18:42)

kwaldek


Dzięki Panowie trochę tego jest. Dzięki "mikeyy"  chetnie skorzystam z PW jak będę miał jakieś wontpliwości lub coś poptrzebował :) (2013/02/07 06:38)