Zakręcony konkurs z firmą Jaxon!

/ 66 odpowiedzi / 2 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

antyquariat


Będąc małym chłopcem kręciłem metalowym bączkiem, dziś wolę zabawki dla dużych chłopców.
Kiedyś kręciłem kierownicą małego i dużego fiata, dziś kręcę kierownicą z japońskim wspomaganiem.Dawno temu kręciły mnie blondynki, dziś mam żonę brunetkę.Jak widać wszystko się zmienia...wszystko oprócz jednego...Zarówno kiedyś jak i dziś kręcę kołowrotkami Firmy Jaxon :)

(2014/09/24 19:51)

dyduch


Gdy zakręci się mój JaxonCiesze się jak dziecko, które w aucie wciska klaksonSzpula zwija bardzo gładkoWyłowiłem ryb już całe stadkoKabłąk błyszczy jak psu... obrożaChyba widzę pysk węgorzaTeraz kończę już pisanie, przecież mam kolejne branieNa Jaxona przyszła pora i holuje znów potworaZłoże korbkę, kiedy skończęWiem, że nic mi się nie splącze (2014/09/25 17:09)

norbert1998


codziennie kręcę kołowrotkiem z JAXONAdo tego nie musi namawiać mnie żona szpula się kręci zwijając żyłeczkę do wody sypnę zanęty troszeczkęszybciorem rybcie do haczyka sie zlecą łapie za korbę aż iskry lecą żyłeczka już pięknie szpulę oplataw końcu złowiłem kolację dla bratakarpik złowiony trzynasto kilowy a kołowrotek dalej jak nowy Wspaniała jakość w dobrej cenie każdy zakocha sie w mej ocenie  (2014/09/27 19:42)

dawid1188


kołowrotek jaxon mam duze ryby se chwytam :D jest solidny szybki wręcz , każdy chce go mieć :D (2014/09/28 11:58)

ORL


Gdy kręcę kołowrotkiem Jaxona ryba bierze jak szalona.  (2014/09/29 14:42)

zbynio5o


Dała mi kiedyś żona na kręciołek JaxonaI wiem co trzymam w ręceDo dzisiaj nim kręce. (2014/09/30 14:59)

Pastuch15


Gdy kołowrotek Jaxon w ręku mam to żadna ryba mi nie straszna. Kołowrotki te cechują się trwałością i niezawodnością, solidnym wykonaniem i perfekcyjnym dopasowaniem jakości do ceny. (2014/10/01 17:36)

Krzychumeblewejherowo


hmmm czemu lubię kręcic kołowrotkiem firmy jaxon??? PROSTE!!! nad woda powinna być cisza i spokój a ten sprzęt mi tego dostarcza, cicha precyzyjna praca solidne wykonanie i  przyjemność z holowania ryby... (2014/10/01 17:46)

karpzoom


DLA WĘDKARZA TO JEST GRATKA ZŁOWIĆ RYBKĘ DLA NIEJADKA! JA Z JAXON'EM DZIŚ WĘDKUJĘ, KOŁOWROTKA NIE ŻAŁUJĘ.BO DLA FANA TEJ DZIEDZINY NIE SĄ STRASZNE TE GŁĘBINY CO SIĘ RYBA W NICH UKRYWAWĘDKĘ ZARAZ W MIG PODRYWA.PO ZACIĘCIU KOŁOWROTKANIE UCIEKNIE NAWET SZPROTKA.JAXON FIRMĄ JEST JEDYNĄCO SIĘ CHLUBI TĄ DZIEDZINĄ.NA NIC TUTAJ WYLICZANKI:ŻE SOLIDNE, MOCNE, TRWAŁE,DLA WĘDKARZA DOSKONAŁE!KAŻDY WĘDKARZ SERCEM CAŁYMZ MARKĄ JAXON JEST ZWIĄZANYTEGO WŁAŚNIE KOŁOWROTKAPOZAZDROŚCI NAWET CIOTKA,CO O RYBACH TYLE WIEŻE SIĘ JE BEZ OŚCI JE!!! (2014/10/01 19:53)

kamil-barski


JAXON kołowrotki
nie dla idiotki,
nie nazwykłe płotki,
kochają je slicznotki,
kochają go w wędce przelotki.
Pięknie pracuje
nic sie nie psuje,
kupił go sąsiad,
kupił go wujek.
JAXON więc robi
i JAXON to wie,
że wedkarzowi aż kręcic sie chce!! 
;) (2014/10/01 23:53)

MaSzku


Kręce kołowrotkiem Jaxon aby złowić rybe a nie patrzeć na nie w akwarium przez szybe! (2014/10/02 09:29)

matix340


Jasiu przychodzi do domu ze szkoły .  - Jasiu , co dostales  ? - Pyta się  go mama - Piątke z matematyki .- Coś krecisz Jasiu .- Mamo ! Kręce to tylko kolowrotkami , i tylko z firmy Jaxon .- A dlaczego akurat Jaxon  ? - Są wytrzymałe , w dobrej cenie , wyciagną kazdą rybe , sama przyjemnośc z kręcenia -Ale sobie hobby znalazłeś . - To nie hobby . To styl życia !  (2014/10/02 15:27)

darcio713


Czemu lubię kręcić kołowrotkiem firmy Jaxon?Bo "kręcioła" od Jaxona żadna ryba nie pokona! (2014/10/02 20:21)

raist


MAM DWIE RĘCE WIĘC JAXONEM KRĘCE ;) (2014/10/02 20:31)