Zakładka Euro 2012 !

/ 5 odpowiedzi
Portal już oszalał zastanówcie się administratorzy czy chcecie prowadzić portal związany z piłką nożną czy sportem jakim jest wędkarstwo ! ta zakładka euro2012 jest zbędna ! śmiech na sali !
kargul


heeh jestem tego samego zdania równie dobrze można zrobić taka o żużlu czy o piłce ręcznej bo w piłkę kopaną i to jeszcze  w wydaniu polskim nie ma co patrzeć pozdrowiam WĘDKARZE;) (2012/05/26 23:29)

piotrekelk


niech to będzie wątek  w Hydeparku a nie zakładka na głównej stronie...mnie osobiście nie pasuje, wolałbym żeby nie było tego. (2012/05/26 23:38)

danon1973


A ja tam jestem za. W końcu jesteśmy gospodarzami Euro, a to obok olimpiady w Londynie najważniejsze wydarzenie sportowe tego roku.
Wydaje mi się, że taka zakładka na głównej stronie przez okres Euro to dobry pomysł.
I nie patrzmy jak zagrają Polacy.
Pozdrawiam (2012/05/27 00:45)

withanight88


Wraz z powstaniem zakładki Euro , automatycznie wyrzuciło mnie z mojego koła. 
Powarza się to drugi raz, ostatnio jak zmiany były wprowadzane to też mnie z mojego koła usunęło i dodatkowo w galerii podmieniło mi się moje zdjęcie ze zdjęciem jakiegoś innego użytkownika. Czary..... (2012/05/27 09:55)

89krzysztof


Ja bym tego nie nazwał czarami, a słabym zarządcą / informatykiem / administratorem, który tak średnio zna się na tym co robi :)  (2012/05/27 10:03)