Zakaz wędkowania w rezerwacie zb.Jeziorsko

/ 5 odpowiedzi
Podobno wojewoda łódzki wprowadził całoroczny zakaz łowienia ryb w rezerwacie zbiornika Jeziorsko,argumentując to niemożnością dogadania się okręgów sieradzkiego i łódzkiego.Co wy na to wędkarze woj.łódzkiego.
jerk


jak z tym zakazem? (2014/04/26 15:08)

Jack14


A jak myślisz ? Od tylu lat na forum i nic na ten temat nie zalazłeś !
ps.Faktycznie nie znalazłeś bo jak widać nie jesteś tym tematem zainteresowany tylko szukasz kolejnej "prowokacji".
Żegnam. (2014/04/26 17:48)

zenfr


Podobno wojewoda łódzki wprowadził całoroczny zakaz łowienia ryb w rezerwacie zbiornika Jeziorsko,argumentując to niemożnością dogadania się okręgów sieradzkiego i łódzkiego.Co wy na to wędkarze woj.łódzkiego.

 Nie może być!!!Czyżby wojewoda nie znał przepisów  prawa ?????Żenujące!! (2014/05/18 19:19)

darek-salamon


Bardzo dobrze niech jeszcze te ryby wyleczy z taśemca.Jestem z łódzkiego i powiem tak dla mnie   z Jeziorska mogą wodę spuścić,o gospodarce rabunkowej nie wspomnę trzepią sieciami ile sie da . (2014/05/18 19:26)

u?ytkownik108412


no to jest po to, żeby RYBACY + KŁUSOLE mogli wywalić pozostałe 5% ryb, które się jeszcze ostały. Za kilka lat zbiornik jeziorsko i górna warta będzie posiadało 0,1 % naturalnego rybostanu. to się nazywa katastrofa ekologiczna, ale kogo to obchodzi, ważne, że ściema się rozpowszechnia, jakieś pieniądze na zagospodarowanie jeziorska mają być, mariny, żaglówki itd. A życia w wodzie już brak, tylko te ptaszki, które w sezonie sobie tu nalecą nasrają i wyfruną. A po nich zostanie H2O z sinicami. Ja tam się niedługo stąd wyprowadzam i mam wszystko w dupie  (2014/05/18 19:35)