Zakaz po這wu ze 鈔odk闚 p造waj帷ych

/ 55 odpowiedzi
JKarp

Czy wy sobie wyobra瘸cie, 瞠 jeste軼ie w stanie komu kolwiek zagrozi? Czy wy my郵icie, 瞠 PZW nie sprawdza przepis闚 prawnych przed wprowadzaniem wszelkich zasad, uchwa, rozporz康ze?!
My郵, 瞠 jednak nie sprawdza licz帷 na milcz帷 zgod w璠karzy wiedz帷, 瞠 zwyk造 w璠karz nawet nie wie jak podej嗆 do z這瞠nia skargi na PZW.My郵, 瞠 post瘼uj prawem kaduka i prawem silniejszego.
Niestety z reszt si zgadzam. Jednak je郵i nie b璠ziemy o tym rozmawia, pisa i dyskutowa to ca豉 nasza w豉dza b璠zie 篡豉 w b這giej 鈍iadomo軼i tego, 瞠 w璠karz to nadal podpity ch這p w gumofilcach nie potrafi帷y czyta i zrozumie ustaw.Poza tym te nowe prawo ma oko這 dwudziestu lat. Du穎 wody up造nie zanim kto da si oderwa od koryta ust瘼uj帷 miejsca innym rozumiej帷ym prawo w spos鏏 w豉軼iwy.
JK (2015/01/02 12:08)

Bernard51

Od kiedy nie wolno? Kilka lat temu mia貫m kajak zarejestrowany i w璠kowa貫m.

Takie zakazy wprowadza si na pro軸 w璠karzy 這wi帷ych z brzegu , bo niestety trafiaj si BARANY w璠kuj帷e z 這dzi .

Kol. halski021 zgadnij czyje to wpisy?? (2015/01/02 15:45)

kedzio

Zapewniam ci, 瞠 takie skargi, wnioski, za瘸lenia, zawiadomienia, mia造 juz miejsce wielokro. I co? I dupa!

Zreszt kumkajcie dalej - ja si nadal bed z lubo軼i zaczytywa w tych tekstach.

(2015/01/02 15:46)

halski021

Bernard 51 - to moje wpisy - sam mam 堯dk i nie uwa瘸m si za BARANA . Baranami nazywam w璠kuj帷ych z 這dzi , kt鏎zy nie przestrzegaj przepis闚 i maj w d...e koleg闚 w璠kuj帷ych z brzegu (p造waj po zarzuconych sp豉wikach , nie zachowuj odleg這軼i przewidzianych w przepisach itp.....) Nigdzie nie napisa貫m ,瞠 wszyscy w璠kuj帷y z 這dzi to B....Y . Nie wiem dlaczego przyj掖e , 瞠 tak nazwa貫m wszystkich w璠kuj帷ych z 這dzi ? (2015/01/02 22:53)

Bernard51

Powiedzmy zbyt pochopnie okre郵i貫 w璠kuj帷ych z 這dzi a ja za zbyt dos這wnie do tego podszed貫m. Ale to jest ju po za tematem.  Pozdrawiam.
(2015/01/03 05:20)