Zakaz po³owu ze ¶rodków p³ywaj±cych

/ 55 odpowiedzi
JKarp


Czy wy sobie wyobra¿acie, ¿e jeste¶cie w stanie komu kolwiek zagroziæ? Czy wy my¶licie, ¿e PZW nie sprawdza przepisów prawnych przed wprowadzaniem wszelkich zasad, uchwa³, rozporz±dzeñ?!
My¶lê, ¿e jednak nie sprawdza licz±c na milcz±c± zgodê wêdkarzy wiedz±c, ¿e zwyk³y wêdkarz nawet nie wie jak podej¶æ do z³o¿enia skargi na PZW.My¶lê, ¿e postêpuj± prawem kaduka i prawem silniejszego.
Niestety z reszt± siê zgadzam. Jednak je¶li nie bêdziemy o tym rozmawiaæ, pisaæ i dyskutowaæ to ca³a nasza w³adza bêdzie ¿y³a w b³ogiej ¶wiadomo¶ci tego, ¿e wêdkarz to nadal podpity ch³op w gumofilcach nie potrafi±cy czytaæ i zrozumieæ ustaw.Poza tym te nowe prawo ma oko³o dwudziestu lat. Du¿o wody up³ynie zanim kto¶ da siê oderwaæ od koryta ustêpuj±c miejsca innym rozumiej±cym prawo w sposób w³a¶ciwy.
JK (2015/01/02 12:08)

Bernard51


Od kiedy nie wolno? Kilka lat temu mia³em kajak zarejestrowany i wêdkowa³em.

Takie zakazy wprowadza siê na pro¶bê wêdkarzy ³owi±cych z brzegu , bo niestety trafiaj± siê BARANY wêdkuj±ce z ³odzi .

Kol. halski021 zgadnij czyje to wpisy?? (2015/01/02 15:45)

kedzio


Zapewniam ciê, ¿e takie skargi, wnioski, za¿alenia, zawiadomienia, mia³y juz miejsce wielokroæ. I co? I dupa!

Zreszt± kumkajcie dalej - ja siê nadal bedê z lubo¶ci± zaczytywa³ w tych tekstach.

(2015/01/02 15:46)

halski021


Bernard 51 - to moje wpisy - sam mam ³ódkê i nie uwa¿am siê za BARANA . Baranami nazywam wêdkuj±cych z ³odzi , którzy nie przestrzegaj± przepisów i maj± w d...e kolegów wêdkuj±cych z brzegu (p³ywaj± po zarzuconych sp³awikach , nie zachowuj± odleg³o¶ci przewidzianych w przepisach itp.....) Nigdzie nie napisa³em ,¿e wszyscy wêdkuj±cy z ³odzi to B....Y . Nie wiem dlaczego przyj±³e¶ , ¿e tak nazwa³em wszystkich wêdkuj±cych z ³odzi ? (2015/01/02 22:53)

Bernard51


Powiedzmy zbyt pochopnie okre¶li³e¶ wêdkuj±cych z ³odzi a ja za zbyt dos³ownie do tego podszed³em. Ale to jest ju¿ po za tematem.  Pozdrawiam.
(2015/01/03 05:20)