Zaloguj się do konta

Zakaz łowienia na Luty.

utworzono: 2012/01/14 23:15

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

El Dorado

Zakaz łowienia w lutym ryb dla tych co niemogą kupić tego wydania:bolenia,brzanki,brzany karpackiej,Certy poza wisłąponiżej zapory we włocławku,miętusa,suma,sandacza w wodach PZW,świnki,szczupaka w rzekach,zbiornikach zaporowych i wszystkich wodach PZW,troci i łososia w Wiśle poniżej zapory we włocławku,a powyżej tejże zapory od czwartku do niedzieli[również w jej dopływach]a także ryb prawnie chronionych. [2012-01-14 23:15]

Zakaz łowienia w lutym ryb dla tych co niemogą kupić tego wydania:bolenia,brzanki,brzany karpackiej,Certy poza wisłąponiżej zapory we włocławku,miętusa,suma,sandacza w wodach PZW,świnki,szczupaka w rzekach,zbiornikach zaporowych i wszystkich wodach PZW,troci i łososia w Wiśle poniżej zapory we włocławku,a powyżej tejże zapory od czwartku do niedzieli[również w jej dopływach]a także ryb prawnie chronionych.


???

O co Tobie chodzi z tym wydaniem?
[2012-01-14 23:35]

89krzysztof

No jak to o co chodzi ? Przecież przepisy są drukowane tylko w gazecie i  na nich trzeba się opierać :)))  [2012-01-14 23:44]

No jak to o co chodzi ? Przecież przepisy są drukowane tylko w gazecie i  na nich trzeba się opierać :)))

AHA!!! Nie wiedziałem o tym:))) Ale jak to? Ja co roku dostaję nowy RAPR gdy opłacam składkę a nie jakąś gazetę. Więc dalej nie rozumiem;)
[2012-01-14 23:56]

00borys97

Chodzi o to że w gazetach wędkarskich np."WW".Jest napisane jakich ryb nie można łowić w danym miesiącu
[2012-01-15 00:39]

osmial

Przypomnienie takie. Co by ludzie nie zapomnieli... z resztą większość ludzi albo nigdy nie widziało regulaminu na oczy albo zagląda co kilka lat, więc jak są jakieś zmiany i ktoś czyta gazetkę to jest szansa, że się dowie.  [2012-01-15 13:11]

co to za przyjeby ???

A do kogo to było Kolego?
[2012-01-15 17:33]

bluehornet

Przepraszam , a nie prościej tak ?
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/39226/pliki/regulamin_amatorskiego_polowu_ryb_2011.pdf
[2012-01-15 17:42]

Iras1975

Zakaz łowienia w lutym ryb dla tych co niemogą kupić tego wydania:bolenia,brzanki,brzany karpackiej,Certy poza wisłąponiżej zapory we włocławku,miętusa,suma,sandacza w wodach PZW,świnki,szczupaka w rzekach,zbiornikach zaporowych i wszystkich wodach PZW,troci i łososia w Wiśle poniżej zapory we włocławku,a powyżej tejże zapory od czwartku do niedzieli[również w jej dopływach]a także ryb prawnie chronionych.


Ciebie to i tak nie dotyczy bo nie łowisz ryb. Nie zaśmiecaj sobie głowy takimi rzeczami. [2012-01-15 18:02]

89krzysztof

Przypomnienie takie. Co by ludzie nie zapomnieli... z resztą większość ludzi albo nigdy nie widziało regulaminu na oczy albo zagląda co kilka lat, więc jak są jakieś zmiany i ktoś czyta gazetkę to jest szansa, że się dowie. 



Chyba ktoś tu delikatnie przesadza ;)  [2012-01-15 18:03]

El Dorado

Macie pretensje to napiście mi list jeżeli coś się wam niepodoba!!! [2012-01-15 20:11]

Iras1975

Macie pretensje to napiście mi list jeżeli coś się wam niepodoba!!!


Chętnie bym to zrobił, ale wątpę czy dotrze...;) [2012-01-15 20:28]

rafiks

A do kogo to było Kolego? do tych od gazety oni chyba nie opłacali składki  [2012-01-15 21:50]

przemo1980

[2012-01-15 22:08]

Macie pretensje to
napiście mi list
jeżeli coś się wam niepodoba!!!

Kolego jeśli nie chcesz aby ktokolwiek się Ciebie czepiał to pisz dokładnie o co Ci chodzi. Przecież niby skąd miałem wiedzieć o jakim czasopiśmie możesz pisać. Poza tym nie wiem po co zakładać taki wątek. Może w każdym miesiącu będziesz przypominać jakich ryb nie wolno łapać? A tak swoją drogą widzę że nie czytacz wiadomości więc po co ten  tekst :"...napiście mi list...". A wiem że nie czytasz bo wysłałem Tobie PW 10.01 gdy mnie zapraszałeś i jej do tej pory jej nie odczytałeś.
[2012-01-15 23:22]