Zaloguj się do konta

Zagórze Śląskie

utworzono: 2012/02/22 09:51
szerszennn

Witam po nowym roku zaraz wiosna a mnie juz w domu nosi :-) Mam pytanko dt.Zagórza Śl. nigdy tam nie byłem a sporo dobrego słyszalem o tym zbiorniku jest ktos na forum kto bywa tam i moze sie podzielic :-) dojazd na co i gdzie łowic .Dzieki pozdro :-) [2012-02-22 09:51]

piterku

Witam serdecznie co do dojazdu do zbiornika Zagórze Śląskie to jadąc od storny Świdnicy w miejscowości na końcu miejscowości Lubachów skręcasz w lewo i droga dojesdziesz do zbiornika, droga asfaltowa , samochód przy samej wodzie. A co do rybostanu to typowy zbiornik zaporowy a co do miejsc to zależy od pory roku w okresie letnim okolice byego ośrodka Wodniak ( most wiszący) oraz w okolicy Michałkowej. W okresie jesiennym wszyscy przenosza sie na tak zwana dzika plażę w okolicy restauracji Fregata. I życze połamania kija. [2012-02-22 11:47]

szerszennn

Dziaki za informacje na pewno sie wybiore pozdrawiam :) [2012-02-23 17:04]

pablo2510

Witam serdecznie co do zagórza to jeszcze do zeszłego roku uważałem zagórze za zbiornik na wypad po robocie jednak po zeszłym roku stwierdzam żejest to zbiornik obfitujący w piękne ryby.

Podstawową rzeczą o czym się sam przekonałem jest łowienie na spławik na tym zbiorniku bolonka, bat ,tyczka moim zdaniem najlepsze metody na to najwięcej łowią. Warto tam się wybrać na noc i rzucić na spławik ze świetlikiem gorąco polecam.

[2012-03-23 16:44]

venom21

Witam,

przyłączam się do opinii kolegi właśnie 2 dni ostatniego weekendu spędziłem tam i na prawdę można złapać ciekawą płotkę (w sobotę 25 cm), sandacza, szczupaka noi ładnego okonia, gorąco polecam również na nocny wypad,

[2012-04-16 21:25]

tygrys821

witam wszystkich forumowiczów.

mam pytanko

czy w zagórzu można zrobić zasiadkę na drapierznika typu sum, sandacz, szczupak.

a jeśli jest to w jakich okolicach jeziora zrobić zasiadkę. pozdrawiam i z góry dzięki.

[2012-10-16 22:17]

grzesiek35

Witam. O sumie to nie slyszalem,żeby tam był,ale szczupak i sandacz owszem. Proponuje rozbic sie od tzw Wodniaka,lub bliżej Fregaty.
[2012-10-16 22:36]