Zagórze Śląskie

/ 6 odpowiedzi
Witam po nowym roku zaraz wiosna a mnie juz w domu nosi :-) Mam pytanko dt.Zagórza Śl. nigdy tam nie byłem a sporo dobrego słyszalem o tym zbiorniku jest ktos na forum kto bywa tam i moze sie podzielic :-) dojazd na co i gdzie łowic .Dzieki pozdro :-)
piterku


Witam serdecznie co do dojazdu do zbiornika Zagórze Śląskie to jadąc od storny Świdnicy w miejscowości na końcu miejscowości Lubachów skręcasz w lewo i droga dojesdziesz do zbiornika, droga asfaltowa , samochód przy samej wodzie. A co do rybostanu to typowy zbiornik zaporowy a co do miejsc to zależy od pory roku w okresie letnim okolice byego ośrodka Wodniak ( most wiszący) oraz w okolicy Michałkowej. W okresie jesiennym wszyscy przenosza sie na tak zwana dzika plażę w okolicy restauracji Fregata. I życze połamania kija. (2012/02/22 11:47)

szerszennn


Dziaki za informacje na pewno sie wybiore pozdrawiam :) (2012/02/23 17:04)

pablo2510


Witam serdecznie co do zagórza to jeszcze do zeszłego roku uważałem zagórze za zbiornik na wypad po robocie jednak po zeszłym roku stwierdzam żejest to zbiornik obfitujący w piękne ryby.

Podstawową rzeczą o czym się sam przekonałem jest łowienie na spławik na tym zbiorniku bolonka, bat ,tyczka moim zdaniem najlepsze metody na to najwięcej łowią. Warto tam się wybrać na noc i rzucić na spławik ze świetlikiem gorąco polecam.

(2012/03/23 16:44)

venom21


Witam,

 

przyłączam się do opinii kolegi właśnie 2 dni ostatniego weekendu spędziłem tam i na prawdę można złapać ciekawą płotkę (w sobotę 25 cm), sandacza, szczupaka noi ładnego okonia, gorąco polecam również na nocny wypad,

(2012/04/16 21:25)

tygrys821


witam wszystkich forumowiczów.

mam pytanko

czy w zagórzu można zrobić zasiadkę na drapierznika typu sum, sandacz, szczupak.

a jeśli jest to w jakich okolicach jeziora zrobić zasiadkę. pozdrawiam i z góry dzięki.

(2012/10/16 22:17)

grzesiek35


Witam. O sumie to nie slyszalem,żeby tam był,ale szczupak i sandacz owszem. Proponuje rozbic sie od tzw Wodniaka,lub bliżej Fregaty. (2012/10/16 22:36)