Zadaszenie na samochód czy wiata garażowa?

/ 5 odpowiedzi
Posiadam działkę 9 arów. Na 1/3 działki znajduje się dom. Zastanawiam się nad postawieniem takiej przydomowego zadaszenia na samochód albo wiaty garażowej. Pytanie, co będzie bardziej wydajne?
konger11

Zdefiniuj mi różnicę pomiędzy przydomowym zadaszeniem, a wiatą garażową? (2016/06/27 21:29)

konger11

Zadaszenie to raczej pasuje nad wejściem a nie na samochód. Nie widząc budynku mieszklanego i zagospodarowania działki nikt ci nie powie jak to się będzie komponować i co jest lepsze, bo praktycznie obie opcje są do du**. Najlepszy jest garaż.  (2016/06/28 14:13)

piotr-benet

Sam mam wiatę garażową i sprawuje się bardzo dobrze. W lecie chroni przed słonkiem. Zimą chroni przed śniegiem czy deszczem. Poza tym mam odprowadzone od niej rynny i podczas deszczu łapię wodę do zbiornika na podlewanie trawy :) Więc sam na siebie zarabia :) (2016/06/29 09:57)

konger11

Sam mam wiatę garażową i sprawuje się bardzo dobrze. W lecie chroni przed słonkiem. Zimą chroni przed śniegiem czy deszczem. Poza tym mam odprowadzone od niej rynny i podczas deszczu łapię wodę do zbiornika na podlewanie trawy :) Więc sam na siebie zarabia :)

Wszystko wskazuje na to, że w okolicach maja 2068r. zwrócą ci się koszty budowy :P (2016/07/02 08:25)